Bazénová chemie Laguna - vločkovací tablety mini 0,5 kg

Bazénová chemie Laguna - vločkovací tablety mini 0,5 kg
 

Vločkovací tablety Mini 20g - moderní bazénová chemie Laguna. Vločkovač do bazénu je určen k prevenci tvorbě zákalu a také k odstranění již vzniklých nečistot v bazénové vodě jejich vyvločkováním. Pomocí pískové filtrace dojde následně k dokonalému pročištění. Výhodné řešení zejména při vysokém provozním zatížení bazénu.

 
Doporučená cena bez DPH : 149,- Kč
Doporučená cena s DPH : 180,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 0.50 kg
 
 
 


Vločkovací tablety do bazénu, 20g, prevence i odstranění zákalu vyvločkováním nečistot, balení 0,5 kg

 

Bazénová chemie Laguna Mini vločkovací tablety se používají preventivně proti tvorbě a také k odstranění zákalu vody vyvločkováním nečistot s následným odstraněním na pískovém filtru.

 

 


 


Návod k použití: Dle velikosti bazénu dávkujte potřebné množství vločkovacích tablet do skimmeru, případně chlorinátoru, zapněte filtraci a nechte rozpustit. Pro správnou funkci vločkovače vždy upravte pH na doporučenou hodnotu 6,8 - 7,2 (Laguna pH minuspH plus). Hodnotu pH pravidelně kontrolujte pomocí testeru Laguna 4v1.
 

Vločkovač nedávkujte společně ve stejný den s přípravky proti řasám. Tyto aplikujte nejdříve 24 hodin po rozpuštění vločkovacích tablet. Vzniklou sedlinu na dně odsajte bazénovým vysavačem. Nepoužívat s jinou než pískovou filtrací.
 

Dávkování: 1 tableta (20g) na 5m3 vody


Skladovatelnost: 24 měsíců
 

Dostupná balení: 0,5kg

 

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 

Přiložené soubory zboží:

file Bezpečnostní list  

file Laguna - údržba bazénové vody  

 

 
 • 254 ,- Kč

  Bazénová chemie Laguna - Chlorové tablety 1kg


  Chlorové tablety Laguna - základní dezinfekční bazénová chemie ve formě 200g tablety vhodná pro celosezónní údržbu vody ve všech typech bazénů. Účinně brání tvorbě řas i bakterií a průběžně udržuje vodu čistou. Chlorové tablety Laguna se používají preventivně ihned po předchozí šokové dezinfekci.

 • 674 ,- Kč

  Bazénová chemie Laguna Triplex tablety 3v1 2,4kg

  Bazénová chemie Laguna s trojím účinkem: dezinfekce, zabrání vzniku řas, odstraní nečistoty flokulací, vyvločkováním. Laguna Triplex tablety 3v1 je přípravek multifunkčního využití který zajistí základní průběžnou údržbu bazénové vody za běžných provozních podmínek.

 • 191 ,- Kč

  Bazénová chemie Laguna Triplex tablety Mini 3v1 0,5kg

  Laguna mini Triplex tablety do bazénu s trojím účinkem: dezinfekce, předcházejí vzniku řas, odstraní nečistoty vyvločkováním. Bazénová chemie Laguna Triplex tablety 3v1, malé 20g multifunkční tablety do bazénu zajistí základní údržbu vody po celou sezónu za běžných provozních podmínek, především menších a dětských bazénků.

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043