Flamizol S 10 kg

Flamizol S 10 kg
 

Protipožární zpěnitelná nátěrová hmota k ochraně ocelových konstrukcí v interiéru. Působením ohně vytváří silnou nehořlavou tepelně izolující vrstvu spolehlivě chránící materiál. Zajišťuje dostatečnou časovou prodlevu potřebnou k evakuaci ohrožených osob a k minimalizaci materiálových škod. Flamizol S často využívají odborné firmy v rámci staveb jako např. výrobní haly, nákupní centra atd. Nátěr vhodný i pro hobby použití. Aplikovaný povrch lze upravit na libovolný barevný odstín použitím otestovaného krycího laku. Zboží aktuálně není dostupné.

 
Doporučená cena bez DPH : 2 978,- Kč
Doporučená cena s DPH : 3 603,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 10.30 kg
 
 
 

Protipožární zpěnitelná nátěrová hmota k ochraně ocelových konstrukcí v interiéru. Působením ohně vytváří silnou nehořlavou tepelně izolující vrstvu spolehlivě chránící materiál. Zajišťuje dostatečnou časovou prodlevu potřebnou k evakuaci ohrožených osob a k minimalizaci materiálových škod. Flamizol S často využívají odborné firmy v rámci staveb jako např. výrobní haly, nákupní centra atd. Vzhledem k jednoduchosti aplikace je nátěr vhodný i pro hobby použití. Povrch lze dodatečně upravit na libovolný barevný odstín použitím otestovaného krycího laku.    (viz Aplikační návody PPN).

 

 Bílá až světle šedá suspenze, ředitelná vodou , která obsahuje zpevňující přísady, retardéry hoření, polymery a další látky upravující vlastnosti nátěrové hmoty. Funkční aktivní vrstva vytváří po zaschnutí souvislý hladký matný povrch.

Nátěrový systém Flamizol S je určen k ochraně ocelových nosných konstrukcí proti působení ohně a sálavého tepla s předepsanou požární odolností 15 – 60 minut.

Povrch konstrukce před aplikací musí být připraven dle platných norem ČSN (odmaštění, odstranění všech nečistot).

Základní antikorozní nátěr v tloušťce odpovídající 40 – 80 um. (dle návodu na etiketě) Doporučené otestované druhy základových nátěrů jsou uvedeny v příloze Aplikační návody PPN.

Tloušťka nátěru se volí dle dimenzačních tabulek výrobce od 200 – 1400 um. Maximálně lze nanášet 250 um suché vrstvy najednou. Aplikace se provádí stříkacím vysokotlakým zařízením nebo nátěrem a to při teplotě + 5°C až + 35°C. Jednotlivé vrstvy se nanášejí postupně po proschnutí spodní vrstvy, minimálně po 8 hodinách při 20 °C. Poslední vrstvu je třeba nechat schnout minimálně 3 dny. Povrch lze upravit na libovolný barevný odstín použitím otestovaného krycího laku (40 – 80 um dle návodu na etiketě) a chránit materiál proti působení agresívního prostředí. Doporučené otestované druhy vrchních krycích nátěrů jsou uvedeny v příloze Aplikační návody PPN.

Životnost nátěru Flamizol S: dle zkoušek akreditované zkušebny VVÚD Březnice minimálně 10 let.

Technická data
Specifická hmotnost při 20 °C 1,35 – 1,45 g/cm3
Obsah sušiny 70 %
Hodnota pH 7 – 9


Dimenzační tabulka (výrobce)
Udává závislost požární odolnosti na hodnotě poměru A m /V a statickém zatížení konstrukce.
Dimenzační tabulky jsou sestaveny pro návrhovou teplotu oceli (dle norem ČSN) 500 °C a pracují s hodnotami času požadované odolnosti v závislosti na tloušťce aplikované vrstvy ochranného nátěru ve vztahu k profilu materiálu konstrukce. (např. I, H, uzavřené profily atd.) Dimenzační tabulky jsou součástí přílohy Aplikační návody PPN.

 

UPOZORNĚNÍ: skladování, přeprava, aplikace zásadně při teplotách nad + 5°C !!! Přípravek nesmí přemrznout !!!
(ostatní viz. aplikační návody a produktová dokumentace - ke ztažení)

Pro kompletní produktové informace a navazující  legislativu si důkladně prostudujte Aplikační návody PPN!

Skladovatelnost: 12 měsíců

Balení: 1,5 kg, 5 kg, 10 kg, 55 kg 


 

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

 
 • 2 503 ,- Kč

  Flamgard 10 kg

  Protipožární zpěnitelná nátěrová hmota k ochraně dřevěných konstrukcí v interiéru jak nových tak stávajících objektů. Flamgard vytváří působením ohně silnou nehořlavou tepelně izolující vrstvu spolehlivě chránící materiál. Zajišťuje dostatečnou časovou prodlevu potřebnou k evakuaci ohrožených osob a k minimalizaci materiálových škod. Flamgard je často využíván nejen v rámci stavby, ale také ve výrobním průmyslu (doprava, letectví). Jednoduchá aplikace, příznivá cena, ověřená účinnost. Flamgard je prodejný jen v případě vyplnění Protokolu o výrobku PPN!

 • 3 739 ,- Kč

  Flamgard Transparent 10 kg

  Dvousložková protipožární zpěnitelná nátěrová hmota k ochraně dřevěných konstrukcí v interiéru jak nových tak stávajících objektů. Nátěr je po zaschnutí průhledný a zachovává přirozený vzhled materiálu. Flamgard Transparent je zvláště vhodný k ošetření starého neošetřeného dřeva např. u památkově chráněných a historických budov. Zajišťuje dostatečnou časovou prodlevu potřebnou k evakuaci ohrožených osob a k minimalizaci materiálových škod. Jednoduchá aplikace, příznivá cena, ověřená účinnost. Flamgard Transparent je prodejný jen v případě vyplnění Protokolu o výrobku PPN!

 • 253 ,- Kč

  LAK AKRYLÁTOVÝ S 1818 1 kg

  Finální – uzavírací ochranná vrstva dvousložkového protipožárního přípravku Flamgard Transparent na ochranu dřevěných konstrukcí. Styrenoakrylátový lak pro zvýšení celkové odolnosti ochranného nátěru je podmínkou správné aplikace pro splnění požadovaných hodnot protipožární ochrany.

 • 19 347 ,- Kč

  Flamizol S 55 kg

  Protipožární zpěnitelná nátěrová hmota k ochraně ocelových konstrukcí v interiéru. Působením ohně vytváří silnou nehořlavou tepelně izolující vrstvu spolehlivě chránící materiál. Zajišťuje dostatečnou časovou prodlevu potřebnou k evakuaci ohrožených osob a k minimalizaci materiálových škod. Flamizol S často využívají odborné firmy v rámci staveb jako např. výrobní haly, nákupní centra atd. Nátěr vhodný i pro hobby použití. Aplikovaný povrch lze upravit na libovolný barevný odstín použitím otestovaného krycího laku. Zboží aktuálně není dostupné.

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043