Fungispray chlorový přípravek proti plísni 1l

Fungispray chlorový přípravek proti plísni 1l
 

Fungispray chlorový přípravek proti plísni velmi rychle likviduje plísně v interiérech. Na bázi aktivního chloru s bělícím a dezinfekčním účinkem. Vhodný pro použití v domácnosti, zdravotnických, potravinářských provozech. Fungispray chlorový je ideální přípravek proti plísni v koupelnách na vany, sprchy a umyvadla, wc, obklady, podlahové dlažby apod.

NOVINKA  Sleva 18% 
 
Původní cena s DPH: 71,-
Sleva: 18.20 %
Cena bez DPH: 48,26,- Kč
Cena s DPH: 58,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 1.15 kg
 
 
 

Fungispray chlorový přípravek proti plísni rychle likviduje plísně, především v interierech. Protiplísňový výrobek na bázi aktivního chloru s výrazným bělícím a dezinfekčním účinkem. Fungispray chlorový je vhodné kombinovat s preventivní bezchlorovou přísadou do nátěrů proti plísním Fungisan k dosažení maximálního a dlouhodobého efektu.

 

 

 

 

 

Chlorový Fungispray je vhodný k dezinfekci a sanaci napadených míst v exponovaných podmínkách v domácnosti, ale také ve zdravotnických a potravinářských zařízeních. Ideální přípravek proti plísni k použití v koupelnách na vany, sprchy a umyvadla, wc, obklady, podlahové dlažby apod. Bělí spáry!

Fungispray chlorový lze aplikovat mechanickým rozprašovačem, namáčením a potíráním ploch.

Návod k použití: Plíseň se před aplikací přípravku neodstraňuje, aby nedošlo k rozptýlení zdraví škodlivých výtrusů! Přípravek se snadno aplikuje bez nutnosti ředění přímým postřikem a to ze vzdálenosti 5 cm na místa a okolí napadená plísněmi. Fungispray chlorový se nechá působit asi 20 minut následně je vhodné plísně odstranit mechanicky, vždy za mokra. Povrch se může omýt vodou, nebo se přípravek nechá zaschnout. Při silném napadení se postup musí opakovat, aby došlo k úplné likvidaci plísní a jejich spór. Po této likvidaci je možno použít preventivní nátěr proti plísni Fungisan.

Vydatnost přípravku proti plísni Fungispray chlorový záleží na stupni napadení, orientačně 1 litr přípravku ošetří cca 5 m2 plochy.

Složení: Přípravek obsahuje chlornan sodný a speciální tenzidy, které zajišťují vysokou stabilitu účinné látky a jsou zárukou více než roční expirační doby.

Skladovatelnost: 12 měsíců

Dostupná balení: 0.5l spray, 1l spray, 5 l
 

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

 
 • Sleva 0% 
  68 ,- Kč

  Fungispray bezchlorový přípravek proti plísni 0,5l

  Fungispray bezchlorový přípravek proti plísni - moderní, bez obsahu chloru určený na likvidaci plísní. Ideální do interieru. Fungispray má výrazný likvidační, dlouhodobý účinek, méně zatěžuje lidský organizmus a nezapáchá. Netvoří solí, které vážou vodu. Použití v domácnosti i průmyslu. Přípravek proti plísni Fungispray bezchlorový ošetří různé materiály, nábytek i textilie.

 • Sleva 0% 
  50 ,- Kč

  Fungispray chlorový přípravek proti plísni 0,5l

  Fungispray chlorový přípravek proti plísni velmi rychle likviduje plísně v interiérech. Na bázi aktivního chloru s bělícím a dezinfekčním účinkem. Vhodný pro použití v domácnosti, zdravotnických, potravinářských provozech. Fungispray chlorový je ideální přípravek proti plísni v koupelnách na vany, sprchy a umyvadla, wc, obklady, podlahové dlažby apod.

 • Sleva 0% 
  300 ,- Kč

  Sanatop Prevent FIX nátěr proti plísni v exteriéru - postřik 1l

  Sanatop Prevent FIX je unikátní přípravek - postřik a nátěr proti plísni, bakteriím, řasám, proti mechu i lišejníkům vyskytujícím se v exteriéru na zdi, fasádě, dlažbě, střeše apod. Bezbarvý koncentrát, lze aplikovat postřikem na hotové stavební povrchy, kde zůstává vázán. Sanatop Prevent FIX chrání proti plísni, zpevňuje podklad, zvyšuje hydrofobitu a prodlužuje životnost materiálů. Koncentrát 1:3 ošetří z 1l cca 40m2 plochy.

 • Sleva 0% 
  85 ,- Kč

  Sanatop Likvid HOBBY nátěr proti plísni v exteriéru 1l

  Sanatop Likvid HOBBY aplikační nátěr proti plísni, mechu, lišejníkům a řasám s likvidačním účinkem v exteriéru staveb. Ideální k odstranění plísní, mechu, lišejníku a řas na střeše, dlažbě nebo fasádě, ošetření kamene a jiných minerálních materiálů. Nátěr proti plísni nejnovějšího složení s intenzivním účinkem bez obsahu chloru a těžkých kovů. Nepoškozuje životní prostředí. Sanatop Likvid HOBBY ošetří z 1l cca 10m2 plochy.

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043