Lignofix E – Profi hnědý 1kg

Lignofix E – Profi hnědý
 

Lignofix E Profi je inovovaná profesionální dlouhodobá ochrana dřeva, především nového, nabízející vysoký standard preventivního ošetření. Lignofix E Profi je vyráběn ve vysoké kvalitě, obsahuje množství účinných látek a stabilního barviva, což umožňuje jeho využití i ve specializovaných provozech na ochranu dřeva. Odolný vymývání. Koncentrát 1:9. Vydatnost balení 1 kg cca 50 m2.

 
Doporučená cena bez DPH : 273,- Kč
Doporučená cena s DPH : 330,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 1.10 kg
 
 
 

Lignofix E-Profi, preventivní ochrana nového dřeva proti dřevokaznému hmyzu, houbám, plísním, upravená receptura, koncentrát 1:9 ředění vodou, balení 1 kg cca 50 m2

Osvědčená profesionální dlouhodobá ochrana nového dřeva nabízející vysoký standard preventivního ošetření. Přípravek Lignofix E Profi je vyráběn ve velmi vysoké kvalitě, obsahuje dostatečné množství účinných látek a stabilního barviva což umožňuje jeho využití i ve specializovaných provozech (zvýhodněné balení 40 kg). Odolný proti vymývání.

Lignofix E Profi je moderní přípravek s regulátorem růstu hmyzu určený k velkoplošné preventivní ochraně nového nenapadeného dřeva (především krovů, stavebních dřevěných prvků a dřevěných konstrukcí) před dřevokazným hmyzem (např. červotočem, tesaříkem) dřevokaznými houbami ( např. dřevomorkou domácí), plísněmi v interiérech i v exteriérech a rovněž pro preventivní ochranu zdiva a omítek před prorůstáním dřevokaznými houbami. Prokázána 100% účinnost na dřevokazný hmyz (testace dle EN 46)

Lignofix E Profi po naředění aplikujte nátěrem, postřikem nebo máčením na dokonale očištěné dřevo tak, aby byl na 1m2 povrchu dřeva dodržen minimální příjem. Před aplikací dalších nátěrů nebo instalací krycích materiálů (folie, kovové krytiny ...) je vhodné nechat přípravek důkladně zaschnout. Opracované případně zakrácené konstrukční prvky naimpregnujte dodatečně. 

Doporučení: V exteriéru je vhodné zajistit pomocí krycího nátěru snížení tvorby výsušných trhlin (obložení, ploty, apod.). Přípravky řady Lignofix jsou odzkoušeny pod syntetické i vodouředitelné krycí laky a lazury jak do interiéru tak i exteriéru.

Barevné modifikace: bezbarvý (nemění vzhled dřeva), zelený, hnědý.

Skladovatelnost: 36 měsíců

Dostupná balení: 0,5 kg (bezbarvý), 1 kg, 5 kg, 10 kg, 45 kg 

Parametry zboží
koncentrát:   nažloutlá viskózní kapalina charakteristického zápachu
typové označení:   FB, P, B, IP, 1, 2, 3, SP
účinnost (FB):   ochrana proti dřevokazným houbám
účinnost (P):   ochrana proti plísním
účinnost (B):   ochrana proti dřevozabarvujícím houbám (zamodrání)
účinnost (IP - dosp/p):   ochrana proti dřevokaznému hmyzu - preventivně
účinnost (IP - vs/p):   ochrana proti vývojovým stadiím dřevokazného hmyzu - preventivně
vhodné použití:   nové dřevo, zdivo
expozice:   interiér – exteriér + zvýšená odolnost vůči povětrnostním vlivům
aplikace:   stříkání, natírání, máčení, ponořování, tlaková impregnace
doporučené ředění:   1:9 až 1:19 vodou (profesionální máčení dle Máčecího předpisu výrobce)
doporučený počet ošetření:   stříkání, natírání / interiér 1-2x, exteriér 2-4x dle expozice
vydatnost:   1 kg koncentrátu až na 50m2 povrchu dřeva
minimální příjem:   20 g/m2
doba ochrany:   v interiéru po dobu životnosti stavby, v exteriéru doporučená kontrola po 10 letech
barevné modifikace:   bezbarvý, zelený, hnědý
balení:   0,5 kg bezbarvý, 1 kg, 5 kg, 10 kg, 40 kg
skladování:   +5 °C až +25 °C, krátkodobé přemrznutí přípravku není na závadu

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

Lignofix E – Profi
 
 • 720 ,- Kč

  Lignofix Efekt hnědý 5kg

  Ochrana dřeva - Lignofix Efekt. Koncentrát 1:4 s dlouhodobým účinkem proti dřevokazným škůdcům. Přípravek je určen k preventivní ochraně dřeva v interiéru a exteriéru staveb a také k ošetření zdiva proti prorůstání dřevokaznými houbami. Lignofix Efekt je odolný proti vymývání. Ochrana dřeva k ošetření menších a středně velkých ploch. Vydatnost balení 5 kg cca 125 m2.

 • Sleva 0% 
  25 ,- Kč

  Štětec plochý KLASIK EXTRA 2“ (50mm)

  Štětec plochý o velikosti 2“ (50 mm). Určený k nenáročným profesionálním a veškerým hobby aplikacím všech nátěrových hmot. Štětec plochý Klasik EXTRA je vyrobený z přírodní štětiny. Univerzální štětce pro kvalitní a rychlé nanášení syntetických nebo vodouředitelných lazur, laků, barev a také chemických přípravků.

 • 312 ,- Kč

  Olej na dřevo Lignofix Teak 0,75l

  Olej na dřevo - Lignofix Teak. Přírodní přípravek určen na nátěry všech dřevěných povrchů v exteriérech a interiérech. Olej na dřevo - Lignofix je vhodný na pergoly, ploty, zahradní dřevěný nábytek apod. Přípravek chrání dřevo před UV zářením, povětrnostními vlivy, zašpiněním a je voděodolný. Olej proniká hluboko do dřeva, je světlostálý, přetíratelný, zachovává přirozený vzhled a oživuje. Ochrana až 6 let!

 • 787 ,- Kč

  Tenkovrstvá Lazura na dřevo - Impranal dub 5l

  Impranal tenkovrstvá lazura na dřevo, matný vodou ředitelný lazurovací lak určený k profesionálním i běžným aplikacím na všechny dřevěné podklady a konstrukce v interiéru i exteriéru. Lze použít jako základní nátěr pod silnovrstvou lazuru Impranal Profi a pod laky Indulak. Aplikace i do míst s vysokými nároky na hygienu a obytné interiéry, také na dětské hračky! Chrání povrch dřeva před UV zářením, vodou, zašpiněním a povětrnostními vlivy. Tenkovrstvá lazura na dřevo Impranal je matného vzhledu, světlostálá, lehce přetíratelná, dobře přilnavá, nezapáchá.

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043