Lignofix E – Profi zelený 5kg

Lignofix E – Profi zelený
 

Lignofix E Profi je inovovaná profesionální dlouhodobá ochrana dřeva, především nového, nabízející vysoký standard preventivního ošetření. Lignofix E Profi je vyráběn ve vysoké kvalitě, obsahuje množství účinných látek a stabilního barviva, což umožňuje jeho využití i ve specializovaných provozech na ochranu dřeva. Odolný vymývání. Koncentrát 1:9. Vydatnost balení 5 kg cca 250 m2.

 
Cena bez DPH: 950,- Kč
Cena s DPH: 1 150,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 5.30 kg
 
 
 

Lignofix E-Profi, preventivní ochrana nového dřeva proti dřevokaznému hmyzu, houbám, plísním, upravená receptura, koncentrát 1:9 ředění vodou, balení 5 kg cca 250 m2
 

•  Doporučujeme dopravu Toptrans nebo osobní odběr!
•  Nezasíláme na Slovensko!
 

Osvědčená profesionální dlouhodobá ochrana nového dřeva nabízející vysoký standard preventivního ošetření. Přípravek Lignofix E Profi je vyráběn ve velmi vysoké kvalitě, obsahuje dostatečné množství účinných látek a stabilního barviva což umožňuje jeho využití i ve specializovaných provozech (zvýhodněné balení 40 kg). Odolný proti vymývání.

Lignofix E Profi je moderní přípravek s regulátorem růstu hmyzu určený k velkoplošné preventivní ochraně nového nenapadeného dřeva (především krovů, stavebních dřevěných prvků a dřevěných konstrukcí) před dřevokazným hmyzem (např. červotočem, tesaříkem) dřevokaznými houbami ( např. dřevomorkou domácí), plísněmi v interiérech i v exteriérech a rovněž pro preventivní ochranu zdiva a omítek před prorůstáním dřevokaznými houbami. Prokázána 100% účinnost na dřevokazný hmyz (testace dle EN 46)

Lignofix E Profi po naředění aplikujte nátěrem, postřikem nebo máčením na dokonale očištěné dřevo tak, aby byl na 1m2 povrchu dřeva dodržen minimální příjem. Před aplikací dalších nátěrů nebo instalací krycích materiálů (folie, kovové krytiny ...) je vhodné nechat přípravek důkladně zaschnout. Opracované případně zakrácené konstrukční prvky naimpregnujte dodatečně. 

Doporučení: V exteriéru je vhodné zajistit pomocí krycího nátěru snížení tvorby výsušných trhlin (obložení, ploty, apod.). Přípravky řady Lignofix jsou odzkoušeny pod syntetické i vodouředitelné krycí laky a lazury jak do interiéru tak i exteriéru.

Barevné modifikace: bezbarvý (nemění vzhled dřeva), zelený, hnědý.

Skladovatelnost: 36 měsíců

Dostupná balení: 0,5 kg (bezbarvý), 1 kg, 5 kg, 10 kg, 45 kg 

Parametry zboží
koncentrát:   nažloutlá viskózní kapalina charakteristického zápachu
typové označení:   FB, P, B, IP, 1, 2, 3, SP
účinnost (FB):   ochrana proti dřevokazným houbám
účinnost (P):   ochrana proti plísním
účinnost (B):   ochrana proti dřevozabarvujícím houbám (zamodrání)
účinnost (IP - dosp/p):   ochrana proti dřevokaznému hmyzu - preventivně
účinnost (IP - vs/p):   ochrana proti vývojovým stadiím dřevokazného hmyzu - preventivně
vhodné použití:   nové dřevo, zdivo
expozice:   interiér – exteriér + zvýšená odolnost vůči povětrnostním vlivům
aplikace:   stříkání, natírání, máčení, ponořování, tlaková impregnace
doporučené ředění:   1:9 až 1:19 vodou (profesionální máčení dle Máčecího předpisu výrobce)
doporučený počet ošetření:   stříkání, natírání / interiér 1-2x, exteriér 2-4x dle expozice
vydatnost:   1 kg koncentrátu až na 50m2 povrchu dřeva
minimální příjem:   20 g/m2
doba ochrany:   v interiéru po dobu životnosti stavby, v exteriéru doporučená kontrola po 10 letech
barevné modifikace:   bezbarvý, zelený, hnědý
balení:   0,5 kg bezbarvý, 1 kg, 5 kg, 10 kg, 40 kg
skladování:   +5 °C až +25 °C, krátkodobé přemrznutí přípravku není na závadu

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

Lignofix E – Profi
 
 • 2 190 ,- Kč

  Lignofix E – Profi zelený 10kg

  Lignofix E Profi je inovovaná profesionální dlouhodobá ochrana dřeva, především nového, nabízející vysoký standard preventivního ošetření. Lignofix E Profi je vyráběn ve vysoké kvalitě, obsahuje množství účinných látek a stabilního barviva, což umožňuje jeho využití i ve specializovaných provozech na ochranu dřeva. Odolný vymývání. Koncentrát 1:9. Vydatnost balení 10 kg cca 500 m2.

 • 3 860 ,- Kč

  Lignofix I – Profi koncentrát bezbarvý 10kg

  Profesionální osvědčená likvidace dřevokazného hmyzu včetně vývojových stadií a následná dlouhodobá preventivní ochrana dřeva zabudovaného ve stavbě. Přípravek Lignofix I Profi koncentrát 1:4 neovlivňuje funkčnost kontaktních difuzních folií. Vydatnost balení 10 kg cca 300 m2.

 • Sleva 0% 
  684 ,- Kč

  Lak na dřevo Indulak pololesk - polomat 2,5 l

  Polyuretanový vodouředitelný lak na dřevo Indulak pololesk - polomat pro použití v interiéru i exteriéru. Lak na dřevo je velmi vhodný k nátěru podlah, parket, nábytku, dřevěného obložení, plotů, na okna, dveře, zahradní nábytek apod. Pro venkovní prostředí je ideální kombinace s lazurami Impranal.  Lak na dřevo Impranal chrání před okolními vlivy a stárnutím. Je otěruvzdorný, schválený pro dětské hračky.

 • Sleva 0% 
  839 ,- Kč

  Napouštědlo na dřevo Lignofix 5l

  Napouštědlo na dřevo - biocidní přípravek Lignofix. Dlouhodobá prevence proti dřevokaznému hmyzu, plísním a houbám. Vynikající penetrace na dřevo, sjednocuje savost podkladu, zlepšuje přilnavost a trvanlivost nátěrového systému, chrání před povětrnostními vlivy a stárnutím, zvyšuje životnost dřeva v interiéru i exteriéru. Napouštědlo na dřevo Lignofix je přetíratelné lazurami, laky, emaily, rychle zasychá.

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043