Lignofix I–Profi 0H bezbarvý 4kg

Lignofix I–Profi 0H bezbarvý
 

Lihový přípravek Lignofix I-Profi určený k ochraně dřeva zejména historických památkových objektů, konstrukcí a předmětů. Profesionální likvidace dřevokazného hmyzu včetně vývojových stadií a následná dlouhodobá prevence. Vhodný pro aplikace v zimních měsících a tam, kde není vhodné zanášet do dřeva vodu. Lignofix I-Profi OH je bezbarvý aplikační roztok. Vydatnost balení 4 kg cca 25 m2.

 
Doporučená cena bez DPH : 1 067,- Kč
Doporučená cena s DPH : 1 291,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 4.25 kg
 
 
 

Lignofix I Profi OH, likvidační a preventivní ochrana dřeva na bázi lihu proti dřevokaznému hmyzu, aplikační, balení 4 kg cca 25 - 28 m2
 

•  Doporučujeme dopravu Toptrans nebo osobní odběr!
•  Nezasíláme na Slovensko!
 

Lihová modifikace přípravku Lignofix I Profi určená především k ochraně historických památkových objektů, konstrukcí a předmětů. Profesionální osvědčená likvidace dřevokazného hmyzu včetně vývojových stadií a následná dlouhodobá preventivní ochrana. Výhodou je možnost aplikace v zimních měsících a všude tam, kde není vhodné zanášet do dřeva vodu. Bezbarvý aplikační roztok (neředí se).

Moderní přípravek na bázi lihu s dvěma regulátory růstu hmyzu určený k profesionálnímu ošetření dřeva napadeného dřevokazným hmyzem s následnou dlouhodobou preventivní ochranou proti dřevokaznému hmyzu (např. dřevěných stavebních konstrukcí, podlah, součástí staveb, obložení, a také dřevěných historických předmětů) v interiéru a exteriéru. Obsahuje nový typ regulátoru růstu s trojím likvidačním účinkem: adulticidním - zabíjí spolehlivě všechny druhy dospělého dřevokazného hmyzu, larvicidním / ovicidním - spolehlivě likviduje vývojová stadia hmyzu včetně vajíček.

 Prokázána 100% účinnost na dřevokazný hmyz (testace dle EN 46)

Přípravek Lignofix I Profi OH se aplikuje něředěný (i při teplotě nižší než + 5°C) nátěrem, postřikem na dokonale očištěné dřevo tak, aby byl na 1m2 povrchu dřeva dodržen minimální příjem. 
Napadené dřevo očistěte od špíny nečistot, starých nátěrů a naneste aplikační roztok v potřebném množství na jeho povrch. Pokud není možné starý nátěr odstranit, nebo pokud chcete maximalizovat účinnost, aplikujte přípravek injektážně. Před aplikací dalších nátěrů je vhodné nechat přípravek důkladně zaschnout.

Velmi rychle proniká do materiálu a je vhodný všude tam, kde nechceme do dřeva zanášet vodu.

Doporučení: V exteriéru je vhodné zajistit pomocí krycího nátěru snížení tvorby výsušných trhlin (obložení, ploty, apod.). Přípravky řady Lignofix jsou odzkoušeny pod syntetické i vodouředitelné krycí laky a lazury jak do interiéru tak i exteriéru.

Barevné modifikace: bezbarvý (nemění vzhled dřeva).

Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupná balení: 0,4 kg spray, 0,8 kg, 4 kg

Parametry zboží
aplikační roztok:   bezbarvá kapalina lihového zápachu
složení:   syntetický pyrethroid, regulátory růstu hmyzu
typové označení:   IP, 1, 2, 3, S
účinnost (IP - dosp/l+p):   ochrana proti dřevokaznému hmyzu - likvidačně a preventivně
účinnost (IP - vs/l+p):   ochrana proti vývojovým stadiím dřevokazného hmyzu - likvidačně a preventivně
vhodné použití:   nové zabudované a staré dřevo, historické dřevo a předměty
expozice:   interiér – exteriér
aplikace za teplot pod + 5°C:   vhodný
aplikace:   stříkání, natírání, máčení, ponořování, injektáž
doporučené ředění:   aplikační roztok (neředí se)
doporučený počet ošetření:   dle rozsahu napadení
vydatnost:   1 kg přípravku na 5 - 7 m2 povrchu dřeva dle rozsahu napadení
minimální příjem:   cca 200 g aplikačního roztoku na m2 plochy
doba ochrany:   v interiéru po dobu životnosti stavby, v exteriéru min. 10 let a doporučená kontrola po 10 letech
barevné modifikace:   bezbarvý
balení:   0,4 kg spray, 0,8 kg, 4 kg
skladování:   +5 °C až +25 °C, přemrznutí není na závadu

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 

Přiložené soubory zboží:

file Bezpečnostní list  

file Certifikát výrobku  

file Technický list  

 

Lignofix I–Profi 0H
 
 • 4 485 ,- Kč

  Lignofix I – Profi koncentrát zelený 10kg

  Profesionální osvědčená likvidace dřevokazného hmyzu včetně vývojových stadií a následná dlouhodobá preventivní ochrana dřeva zabudovaného ve stavbě. Přípravek Lignofix I Profi koncentrát 1:4 neovlivňuje funkčnost kontaktních difuzních folií. Vydatnost balení 10 kg cca 300 m2.

 • Sleva 0% 
  129 ,- Kč

  Štětec plochý KLASIK EXTRA / sada 5 ks 1“- 3“

  Štětec plochý v sadě 5 ks o velikosti 1“ - 3“. Určený k nenáročným profesionálním a veškerým hobby aplikacím všech nátěrových hmot. Štětec plochý Klasik EXTRA je vyrobený z přírodní štětiny. Univerzální štětce pro kvalitní a rychlé nanášení syntetických nebo vodouředitelných lazur, laků, barev a také chemických přípravků. (1“, 1,5“, 2“, 2,5“, 3“)

 • Sleva 0% 
  1 418 ,- Kč

  Lak na dřevo Indulak mat 5 l

  Polyuretanový vodouředitelný lak na dřevo Indulak mat pro použití v interiéru i exteriéru. Lak na dřevo je velmi vhodný k nátěru podlah, parket, nábytku, dřevěného obložení, plotů, na okna, dveře, zahradní nábytek apod. Pro venkovní prostředí je ideální kombinace s lazurami Impranal.  Lak na dřevo Impranal chrání před okolními vlivy a stárnutím. Je otěruvzdorný, schválený pro dětské hračky.

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043