Lignofix I – Profi koncentrát zelený 10kg

Lignofix I – Profi koncentrát zelený
 

Profesionální osvědčená likvidace dřevokazného hmyzu včetně vývojových stadií a následná dlouhodobá preventivní ochrana dřeva zabudovaného ve stavbě. Přípravek Lignofix I Profi koncentrát 1:4 neovlivňuje funkčnost kontaktních difuzních folií. Vydatnost balení 10 kg cca 300 m2.

 
Doporučená cena bez DPH : 3 707,- Kč
Doporučená cena s DPH : 4 485,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 10.40 kg
 
 
 

Lignofix I Profi koncentrát, likvidační a preventivní ochrana dřeva proti dřevokaznému hmyzu, ředění 1:4 vodou, balení 10 kg cca 300 m2
 

•  Doporučujeme dopravu Toptrans nebo osobní odběr!
•  Nezasíláme na Slovensko!
 

Profesionální osvědčená likvidace dřevokazného hmyzu včetně vývojových stadií a následná dlouhodobá preventivní ochrana zabudovaného dřeva ve stavbě. Přípravek Lignofix I Profi koncentrát neovlivňuje funkčnost kontaktních difuzních folií.

Lignofix I Profi je moderní koncentrovaný přípravek s dvěma regulátory růstu hmyzu určený k profesionálnímu ošetření dřeva napadeného dřevokazným hmyzem s následnou preventivní ochranou proti dřevokaznému hmyzu (např. podlah, dřevěných stavebních konstrukcí, součástí staveb a obložení) v interiéru a exteriéru. Obsahuje nový typ regulátoru růstu s trojím likvidačním účinkem: adulticidním - zabíjí spolehlivě všechny druhy dospělého dřevokazného hmyzu, larvicidním - ovicidním - spolehlivě likviduje vývojová stadia hmyzu včetně vajíček.Prokázána 100% účinnost na dřevokazný hmyz (testace dle EN 46)
 

Lignofix I Profi koncentrát po naředění aplikujte nátěrem, postřikem aby byl na 1m2 povrchu dřeva dodržen minimální příjem. Napadené dřevo očistěte od špíny nečistot, starých nátěrů a naneste aplikační roztok v potřebném množství na jeho povrch. Pokud není možné starý nátěr odstranit, nebo pokud chcete maximalizovat účinnost, aplikujte přípravek injektážně. Před aplikací dalších nátěrů je vhodné nechat přípravek důkladně zaschnout. Opracované případně zakrácené konstrukční prvky naimpregnujte dodatečně.

Doporučení: V exteriéru je vhodné zajistit pomocí krycího nátěru snížení tvorby výsušných trhlin (obložení, ploty, apod.). Přípravky řady Lignofix jsou odzkoušeny pod syntetické i vodouředitelné krycí laky a lazury jak do interiéru tak i exteriéru.

Barevné modifikace: bezbarvý (nemění vzhled dřeva), zelený

Skladovatelnost: 24 měsíců 

Dostupná balení: 0,5 kg (bezbarvý), 1 kg, 5 kg, 10 kg

Parametry zboží
koncentrát:   bezbarvá kapalina neznatelného zápachu
složení:   syntetický pyrethroid, regulátory růstu hmyzu
typové označení:   IP, 1, 2, 3, S
účinnost (IP - dosp/l+p):   ochrana proti dřevokaznému hmyzu - likvidačně a preventivně
účinnost (IP - vs/l+p):   ochrana proti vývojovým stadiím dřevokazného hmyzu - likvidačně a preventivně
vhodné použití:   nové zabudované a staré dřevo
expozice:   interiér – exteriér
aplikace:   stříkání, natírání, máčení, ponořování, injektáž
doporučené ředění:   1:4 vodou
doporučený počet ošetření:   dle rozsahu napadení
vydatnost:   1 kg koncentrátu až na 30 m2 povrchu dřeva
minimální příjem:   30 g/m2
doba ochrany:   v interiéru po dobu životnosti stavby, v exteriéru min. 10 let a doporučená kontrola po 10 letech
barevné modifikace:   bezbarvý, zelený
balení:   0,5 kg bezbarvý, 1 kg, 5 kg, 10 kg
skladování:   +5 °C až +25 °C

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

Lignofix I – Profi koncentrát
 
 • 4 246 ,- Kč

  Lignofix I – Profi koncentrát bezbarvý 10kg

  Profesionální osvědčená likvidace dřevokazného hmyzu včetně vývojových stadií a následná dlouhodobá preventivní ochrana dřeva zabudovaného ve stavbě. Přípravek Lignofix I Profi koncentrát 1:4 neovlivňuje funkčnost kontaktních difuzních folií. Vydatnost balení 10 kg cca 300 m2.

 • Sleva 0% 
  1 418 ,- Kč

  Lak na dřevo Indulak mat 5 l

  Polyuretanový vodouředitelný lak na dřevo Indulak mat pro použití v interiéru i exteriéru. Lak na dřevo je velmi vhodný k nátěru podlah, parket, nábytku, dřevěného obložení, plotů, na okna, dveře, zahradní nábytek apod. Pro venkovní prostředí je ideální kombinace s lazurami Impranal.  Lak na dřevo Impranal chrání před okolními vlivy a stárnutím. Je otěruvzdorný, schválený pro dětské hračky.

 • 1 291 ,- Kč

  Lignofix I–Profi 0H bezbarvý 4kg

  Lihový přípravek Lignofix I-Profi určený k ochraně dřeva zejména historických památkových objektů, konstrukcí a předmětů. Profesionální likvidace dřevokazného hmyzu včetně vývojových stadií a následná dlouhodobá prevence. Vhodný pro aplikace v zimních měsících a tam, kde není vhodné zanášet do dřeva vodu. Lignofix I-Profi OH je bezbarvý aplikační roztok. Vydatnost balení 4 kg cca 25 m2.

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043