Přípravek proti hmyzu BUCH-MUCH

Přípravek proti hmyzu BUCH-MUCH. Nový kapalný přípravek v rozprašovači. Spolehlivě likviduje veškerý hmyz – lezoucí i létající, který proniká do domácností a jiných prostor. Přípravek proti hmyzu zajišťuje dlouhotrvající účinnost a to až 4 týdny, bez zápachu. Osvědčený a bezpečný. Rebel BUCH-MUCH působí formou dotykového jedu. Zaměření proti mouchám, proti komárům, proti vosám, proti švábům, proti mravencům, proti molům, proti rybenkám apod. Přípravek proti hmyzu BUCH-MUCH zasíláme obratem.

 

 

Používejte biocidy - Přípravek proti hmyzu BUCH-MUCH bezpečně! Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace.

 

 


Zobrazit položek:
 
 • Přípravek proti hmyzu BUCH-MUCH 500ml

  BUCH MUCH je nový kapalný přípravek proti hmyzu - lezoucímu i létajícímu. Spolehlivě likviduje veškerý hmyz pronikající do obytných prostor. Bez zápachu působí jako dotykový jed s dlouhodobou účinností až 4 týdny. Přípravek proti hmyzu BUCH MUCH hubí mouchy, komáry, vosy, šváby, mravence, moly, rybenky, sviňky atd. Jednoduchá aplikace formou rozprašovače. Nástupce přípravku REBEL k hubení hmyzu!

   

  113 ,- Kč
   
 • Přípravek proti hmyzu BUCH-MUCH 5l

  BUCH MUCH je nový kapalný přípravek proti hmyzu - lezoucímu i létajícímu.  Spolehlivě likviduje veškerý hmyz pronikající do obytných prostor. Bez zápachu působí jako dotykový jed s dlouhodobou účinností a to až 4 týdny. Přípravek proti hmyzu BUCH MUCH hubí mouchy, komáry, vosy, šváby, mravence, moly, rybenky, sviňky atd. Aplikace formou postřikovače. Nástupce přípravku REBEL k hubení hmyzu!

  1 036 ,- Kč
   
 KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043