Rebel k hubení hmyzu 500 ml SPRAY

Rebel k hubení hmyzu 500 ml SPRAY
 

Univerzální přípravek proti hmyzu lezoucímu i létajícímu. Likvidace hmyzu. Hubí mouchy, komáry, štěnice, mravence a veškerý ostatní hmyz pronikající do obytných a užitných prostor. Rebel spolehlivě působí až 4 týdny! Rebel nezapáchá a jeho aktivní složky nezatěžují životní prostředí, rozkládají se na neškodné produkty. Použití vhodné pro hotely, ubytovny, domácnosti, výrobní a technické provozovny apod.

AKCE  Sleva 10% 
 
Původní cena s DPH: 155,-
Sleva: 10.00 %
Doporučená cena bez DPH : 115,2,- Kč
Doporučená cena s DPH : 139,- Kč
Dostupnost zboží: Aktuálně nedostupné
 
 
 

Univerzální přípravek proti hmyzu lezoucímu i létajícímu - mouchy, komáři, štěnice, mravenci, vosy a veškerý ostatní hmyz pronikající do obytných a užitných prostor. Rebel spolehlivě působí až 4 týdny! Rebel nezapáchá a jeho aktivní složky nezatěžují životní prostředí, rozkládají se na neškodné produkty. Použití vhodné pro hotely, ubytovny, domácnosti, výrobní a technické provozovny apod. Přípravek je velmi kvalitním a ověřeným produktem.

 

Hubí veškerý hmyz pronikající do obytných prostor – mouchy, komáři, vosy, ovádi, moly, štěnice, šváby, mravenci apod. Použití pro domácnosti, restaurace, hotely... Přípravek je zvláště vhodný pro likvidaci a prevenci hmyzu v zemědělství, potravinářství ve výrobních a skladovacích objektech. Aplikuje se na místa výskytu a dále na místa vstupu a na místa náletu (rámy oken, dveří, záclony, kryty světel apod.). Rebel vytváří pro hmyz neprostupnou bariéru dotykového insekticidu. Přípravek nezapáchá a působí dlouhodobě.

Obsahuje likvidační aktivní složky pyrethroidy, které jsou chemicky příbuzné přírodním látkám původně získaným extrakcí listů tropických kopretin. Jsou vysoce účinné i při velmi nízkých koncentracích a během několika týdnů se rozkládají na neškodné produkty.


Dostupná balení: 250 ml spray, 500 ml spray, 5 l 

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 

Přiložené soubory zboží:

file Bezpečnostní list  

file Rebel - návod na použití  

 

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043