Rebel proti vosám 500 ml SPRAY

Rebel proti vosám 500 ml SPRAY
 

Rebel proti vosám, je přípravek hubící vosy v domácnostech a dalších objektech nebo místech s nežádoucím výskytem tohoto hmyzu. Likvidace vos. Rebel se aplikuje přímo na vosy a nebo na hnízda. Nová receptura zajišťuje dlouhodobý maximální účinek až 3 týdny.

 
Doporučená cena bez DPH : 138,- Kč
Doporučená cena s DPH : 167,- Kč
Dostupnost zboží: Aktuálně nedostupné
 
 
 

Rebel proti vosám, je přípravek hubící vosy v domácnostech a dalších objektech nebo místech s nežádoucím výskytem tohoto hmyzu. Rebel se aplikuje přímo na vosy a nebo na hnízda. Nová receptura zajišťuje dlouhodobý maximální účinek až 3 týdny.

 

Kapalný insekticidní přípravek ve spreji určený k hubení vos v obytných prostorách a jiných místech.
Přípravek Rebel proti vosám lze použít všude tam, kde se v domácnosti vosy mohou vyskytovat. Nová receptura zabíjí vosy nejen v letu, ale díky vsáknutí do struktury hnízda ničí také vracející se vosy. Účinkuje až 3 týdny. Přípravek působí dlouhodobě jako dotykový jed.

K dosažení nejlepšího účinku postříkejte hnízda brzy ráno nebo pozdě večer, kdy je vosí aktivita minimální a je zaručena vaše nejvyšší bezpečnost. Aplikujte přípravek přímo na hmyz nebo hnízda. Pro ověření účinku čekejte nejméně 24 hodin. Zpravidla je potřeba aplikaci na hnízdo provést 2-3x. Dále aplikujte na všechna místa, kde se vosy vyskytují, na místa vstupu do obytných prostor a na náletová místa (rámy oken a dveří, záclony, kryty světel, okolo ventilátorů apod.) tak, aby byl povrch mírně zvlhčen.
Před použitím důkladně protřepejte!

Obsahuje: deltamethrin; tetramethrin, piperonylbutoxid

 

Dostupná balení: 500 ml

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 

Přiložené soubory zboží:

file Bezpečnostní list  

 

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043