Repelentní ubrousky proti klíšťatům a komárům 15 ks

Repelentní ubrousky proti klíšťatům a komárům 15 ks
 

Repelentní ubrousky proti klíšťatům, komárům a jinému bodavému hmyzu. Přípravek je dodáván ve formě repelentních ubrousků. Repelentní ubrousky lze aplikovat potíráním přímo na kůži jako účinnou ochranu proti hmyzu. Působí dlouhodobě až 5 hodin.

NOVINKA  Sleva 10% 
 
Původní cena s DPH: 47,-
Sleva: 10.00 %
Doporučená cena bez DPH : 35,1,- Kč
Doporučená cena s DPH : 42,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 0.10 kg
 
 
 

 

Repelentní ubrousky proti klíšťatům, proti komárům a jinému bodavému hmyzu / 15 ks ubrousků v balení

 

 

Repelentní ubrousky proti klíšťatům a veškerému bodavému hmyzu. Repelentní ubrousky lze aplikovat přímo na kůži. Doba působení až 5 hodin, poté doporučujeme ošetření opakovat.

 


 

Návod k použití: Vyjměte repelentní ubrousek z balení a potřete s ním oblečením nezakrytá místa pokožky. Nenanášejte na nadměrně opálenou nebo podrážděnou pokožku a na obličejové části. Zamezte styku s očima. Nedoporučuje se k použití u dětí do dvou let věku. U malých dětí používejte v malých dávkách.


Skladovatelnost: 24 měsíců


Upozornění: Dbejte pokynu na etiketě, výrobce a ani dodavatel neručí za škody způsobené nesprávným použitím přípravku.


Dostupná balení: 15 ks

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 

Přiložené soubory zboží:

file Bezpečnostní list  

 

 
 • 94 ,- Kč

  Čmelíkostop Rebel proti čmelíkům 250ml spray

  Čmelíkostop Rebel proti čmelíkům je osvědčený přípravek proti hmyzu - zevním parazitům drůbeže a holubů. Rebel spolehlivě likviduje dospělý hmyz i vývojová stadia čímž významně zlepšuje ekonomiku chovu. Přípravek je určen pro použití v drůbežárnách, kurnících, holubnících apod. Díky svému složení a jednoduché aplikaci jepřípravek zvláště vhodný k hobby a maloplošnému použití. Ošetří cca 1,5 - 2,5 m2. 

 • Sleva 0% 
  86 ,- Kč

  Přípravek proti hmyzu BUCH-MUCH 500ml

  BUCH MUCH je nový kapalný přípravek proti hmyzu - lezoucímu i létajícímu. Spolehlivě likviduje veškerý hmyz pronikající do obytných prostor. Bez zápachu působí jako dotykový jed s dlouhodobou účinností až 4 týdny. Přípravek proti hmyzu BUCH MUCH hubí mouchy, komáry, vosy, šváby, mravence, moly, rybenky, sviňky atd. Jednoduchá aplikace formou rozprašovače. Nástupce přípravku REBEL k hubení hmyzu!

   

 • Sleva 0% 
  105 ,- Kč

  Rebel k hubení lezoucího hmyzu 500 ml SPRAY

  Přípravek určený především proti hmyzu lezoucímu - včetně všech druhů mravenců, blech, škvorů, sviněk, molů apod. Likvidace hmyzu. Hubí veškerý lezoucí hmyz, pronikající do obytných a užitných prostor. Rebel působí až 4 týdny! Rebel nezapáchá a jeho aktivní složky nezatěžují životní prostředí, rozkládají se na neškodné produkty. Použití pro hotely, domácnosti, výrobní a technické provozovny apod. 

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043