Sanatop Likvid HOBBY – čištění dlažby, střech, fasády 1l

Sanatop Likvid HOBBY – čištění dlažby, střech, fasády 1l
 

Sanatop Likvid HOBBY aplikační přípravek pro čištění dlažby, střechy, fasády s likvidačním účinkem proti řasám, mechu, lišejníkům, plísním. Lze také použít v exteriéru k ošetření kamene a zahradních okrasných prvků nebo menších ploch z minerálních materiálů. Nejnovější složení bez obsahu chloru a těžkých kovů. Nepoškozuje životní prostředí. Připravený k aplikaci. Sanatop Likvid HOBBY ošetří z 1l cca 10m2 plochy.

 
Doporučená cena bez DPH : 123,- Kč
Doporučená cena s DPH : 149,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 1.15 kg
 
 
 

Sanatop Likvid HOBBY aplikační přípravek pro likvidaci biologických nečistot při čištění zámkové dlažby, čištění střech případně čištění fasád …

Sanatop Likvid Hobby nabízí profesionální ochranu – odstranění organických nečistot bez použití chloru a těžkých kovů. Určený především k čištění dlažby, střech, fasád a jiných menších ploch v exteriéru. Jedná se o likvidační nátěr nejnovějšího složení. Připravený ihned k aplikaci.
Zničí více jak 99,99% kontaminace!

 

 

 


Sanatop Likvid HOBBY je kapalný přípravek vhodný k likvidaci mechu, lišejníku, řas, plísní anebo bakterií z minerálních stavebních i okrasných materiálů jako jsou omítky, beton, kámen atd. Nátěr se nejčastěji používá pro odstranění mechu na střeše - čištění střech, ošetření zámkové dlažby, náhrobků, zídek, soch a jiných prvků umístěných v exteriéru. Nepoškozuje životní prostředí. Likvidační přípravek Sanatop Likvid HOBBY nebělí podklady!

Aplikační roztok – neředí se

Vydatnost: 1 l přípravku na cca 10m2 při 1 aplikaci

Doporučení: 1-2 aplikace dle expozice, zatížení a následných povrchových úprav (ideální použití v rozmezí teplot +5 až +25°C)

Předpokládaná doba ochrany: cca 5 let (při dodržení výrobcem uvedeného postupu s použitím prevence)Pracovní postup při čištění zámkové dlažby, čištění střech, čištění fasády apod.

Neodstraňujte mech, lišejníky, řasy a plísně před aplikací Sanatopu Likvid HOBBY. Přípravek naneste rovnoměrně pomocí rozprašovače (případně štětcem anebo válečkem) na suchý povrch. Ošetřený materiál nechte důkladně nasát přípravkem a ponechejte 24 hodin působit. Následně můžete provézt mechanické odstranění biologických nečistot buď kartáčem namočeným v roztoku anebo vysokotlakým čističem. Aplikaci lze opakovat. V případě, že ošetřujete nezakryté plochy, není mechanické čištění bezpodmínečně nutné. Odstranění mechu, lišejníků, řas i plísní které jsou již neaktivní a odumřelé proběhne samovolně, postupným odplavováním při dešti.

Na vyčištěný a suchý povrch můžete dále nanášet preventivní ochranu Sanatop Prevent čímž dosáhnete prodloužení účinku.
Následně lze použít i jiný typ nátěru například hydrofobní nátěr Repesil Aqua, Barbakan apod. Tímto postupem zajistíte maximální ochranu plochy před opakovaným výskytem mechů, lišejníků, řas i plísní zejména při sanaci savého pórezního materiálu. Čištěná dlažba, střecha nebo fasáda bude mnohem déle odolnější.

Obecná upozornění: Sanatop Likvid nemíchejte s jinými přípravky. Při kontaktu s lakovanými povrchy doporučujeme odzkoušet na malém skrytém místě. Před aplikací fasádní barvy nebo omítkoviny si ověřte, že nebude ovlivněna přídržnost k podkladu. Jako aplikační roztok nepoškozuje životní prostředí. Výrobce ani dodavatel neručí za škody vzniklé nesprávným použitím přípravku. Prostudujte si dostupnou dokumentaci výrobce a údaje na etiketě. (Přiložené soubory zboží viz níže)


Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupná balení: 0,5 l spray, 1 l spray, 5 l kanystr
 

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

 
 • 324 ,- Kč

  Sanatop Prevent – čištění fasády, dlažby, střech 1l

  Sanatop Prevent přísada pro čištění fasády, dlažby, střech s dlouhodobým preventivním účinkem proti řasám, mechu, lišejníkům, plísním, které se vyskytují na vlhkých místech staveb. Přípravek je především určen jako příměs do stavebních hmot a fasádních barev. Ochrana s prevencí cca 5 let. Sanatop Prevent koncentrát 1:9 – 1:19 ošetří z 1l cca 50m2 plochy v exteriéru.

 • 114 ,- Kč

  Sanatop Likvid HOBBY – čištění dlažby, střech, fasády 0,5l

  Sanatop Likvid HOBBY aplikační přípravek pro čištění dlažby, střechy, fasády s likvidačním účinkem proti řasám, mechu, lišejníkům, plísním. Lze také použít v exteriéru k ošetření kamene a zahradních okrasných prvků nebo menších ploch z minerálních materiálů. Nejnovější složení bez obsahu chloru a těžkých kovů. Nepoškozuje životní prostředí. Připravený k aplikaci. Sanatop Likvid HOBBY ošetří z 1l cca 10m2 plochy.

 • 727 ,- Kč

  Sanatop Likvid – čištění fasády, dlažby, střech 5l

  Sanatop Likvid koncentrát 1:4 přípravek pro čištění fasády, dlažby, střechy s likvidačním účinkem proti řasám, mechu, lišejníkům, plísním. Koncentrovaný produkt k mytí a čištění fasády, zámkové dlažby, čištění střech, zídek a jiných povrchů v exteriéru. Nejnovější složení bez obsahu chloru a těžkých kovů. Aplikační roztok nepoškozuje životní prostředí. Sanatop Likvid ošetří z 1l 50m2 plochy.

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043