Sanatop Likvid Profi – čištění fasády, dlažby, střech 1l

Sanatop Likvid Profi – čištění fasády, dlažby, střech 1l
 

Sanatop Likvid Profi koncentrát 1:9 - 1:19 profesionální přípravek pro čištění fasády, dlažby, střechy s likvidačním účinkem proti řasám, mechu, lišejníkům, plísním. Extra silný produkt k mytí a čištění fasády, zámkové dlažby, čištění střech, zídek a jiných povrchů v exteriéru. Nejnovější složení bez obsahu chloru a těžkých kovů. Aplikační roztok nepoškozuje životní prostředí. Sanatop Likvid Profi ošetří z 1l cca 100 - 200m2.

 
Doporučená cena bez DPH : 258,- Kč
Doporučená cena s DPH : 312,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 1.10 kg
 
 
 

Sanatop Likvid Profi 1:9 – 1:19 likvidace biologických nečistot při čištění fasád, čištění zámkové dlažby, čištění střech …


Sanatop Likvid Profi profesionální ochrana proti organickým nečistotám bez použití chloru a těžkých kovů. Určený k čištění fasád, dlažby, střech apod. Jedná se o velmi koncentrovaný přípravek nejnovějšího složení pro použití v exteriéru staveb.
Zničí více jak 99,99% kontaminace!

 

 

 


Sanatop Likvid Profi je kapalný přípravek ve formě silného koncentrátu vhodný především k odstranění mechů, lišejníků, řas, likvidaci plísní nebo bakterií ze stavebních materiálů jako jsou zdi, omítky, beton, střechy apod. Vynikající pro mytí a čištění fasády, čištění střech (střešních tašek), čištění zámkové dlažby a jiných minerálních podkladů. Jako aplikační roztok nepoškozuje životní prostředí. Likvidační nátěr pro čištění Sanatop Likvid Profi nemá bělící účinek!

Ředění vodou v poměru 1:9 1:19

Vydatnost dle zvoleného pracovního postupu a kontaminace plochy:
z 1 l koncentrátu až 100m2 při 1 aplikaci a ředění 1:9
z 1 l koncentrátu až 200m2 při 1 aplikaci a ředění 1:19

Doporučení: 1-2 aplikace dle expozice, zatížení a následných povrchových úprav (ideální použití v rozmezí teplot +5 až +25°C)

 

Pracovní postup při čištění fasády bez použití tlakové vody nebo pro velmi kontaminované jiné plochy
(ředění 1:9)

Mech, lišejníky, řasy anebo plísně před aplikací neodstraňujte. Vodou zředěný nátěr Sanatop Likvid Profi (1:9) aplikujte na suchý povrch. Rovnoměrně jej naneste pomocí štětce, válečku nebo postřikovačem do struktury plochy. Ošetřovaný povrch nechte důkladně nasát čistícím likvidačním nátěrem a ponechejte 24 hodin působit. Následně můžete nečistoty mechanicky odstranit kartáčem namočeným v přípravku nebo vysokotlakým čističem. V případě, že dojde ke smytí přípravku z podkladu (oplach anebo déšť) doporučujeme po zaschnutí povrchu znovu aplikovat likvidační nátěr Sanatop Likvid Profi. Tímto zajistíte preventivní účinek na cca 4 týdny, než bude nanesena fasádní barva nebo omítkovina s přídavkem preventivní přísady Sanatop Prevent.

Dále je možné použít ochranu proti graffiti Barbakan anebo hydrofobní nátěr například Repesil Aqua. Čištěná fasáda, dlažba, střecha bude mnohem déle odolnější vůči působení okolních vlivů včetně usazení biologických nečistot.

V případě, že ošetřujete nezakryté plochy není nutné následné mechanické čištění. Odumřelé části mechu, lišejníků, řas případně plísní budou postupně odplaveny při dešti.

 

Pracovní postup čištění fasády s použitím tlakové vody nebo pro méně kontaminované jiné plochy
(ředění 1:19)

Mech, lišejníky, řasy, plísně před aplikací odstraňte z čištěné plochy tlakovou vodou (wap) případně kartáčem, je možné použít i vhodný tenzid. Odstraňujte vždy za vlhka, aby se spory nemohly šířit do okolí. Nikdy neodstraňujte kontaminaci bez použití vody nebo mycího přípravku. Po omytí čištěné fasády, střechy anebo jiné plochy vodou, následném zaschnutí aplikujte naředěný likvidační nátěr proti plísni Sanatop Likvid Profi (1:19). Přípravek nechejte působit 24 hodin čímž bude zaručena likvidace mechů, řas, lišejníků, plísní a bakterií na sanovaném povrchu. Aplikaci lze opakovat. Následně je možné ošetřit povrch preventivním přípravkem Sanatop Prevent nebo fasádní barvou či omítkovinou s přídavkem tohoto přípravku.


Viditelné zbytky mechů, lišejníků, řas, anebo plísní které se nepodařilo z čištěného povrchu mechanicky odstranit jsou neaktivní!

Obecná upozornění: Sanatop Likvid Profi nemíchejte s jinými přípravky. Při kontaktu s lakovanými povrchy doporučujeme odzkoušet na malém skrytém místě. Před aplikací fasádní barvy nebo omítkoviny si ověřte, že nebude ovlivněna přídržnost k podkladu. Jako aplikační roztok nepoškozuje životní prostředí. Výrobce ani dodavatel neručí za škody vzniklé nesprávným použitím přípravku. Prostudujte si dostupnou dokumentaci výrobce a údaje na etiketě. (Přiložené soubory zboží viz níže)


Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupná balení: 1 l, 5 l

 

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

 
 • 419 ,- Kč

  Sanatop Prevent FIX – čištění fasády, dlažby, střech 1l

  Sanatop Prevent FIX bezbarvý nátěr – preventivní postřik proti mechu, lišejníkům, řasám, plísním a bakteriím v exteriéru. Lze aplikovat dodatečně na staré i nové stavební povrchy, kde zůstává fixován. Určený pro čištění fasád, čištění střech, čištění zámkové dlažby apod. Sanatop Prevent FIX působí dlouhodobě, zpevňuje podklad, zvyšuje hydrofobitu, prodlužuje životnost materiálů. Koncentrát 1:3 ošetří z 1l cca 40m2 plochy.

 • 102 ,- Kč

  Fungispray bezchlorový přípravek proti plísni 0,75l avokádo

  Fungispray bezchlorový přípravek proti plísni - moderní, bez obsahu chloru určený na likvidaci plísní. Ideální do interieru. Fungispray má výrazný likvidační, dlouhodobý účinek, méně zatěžuje lidský organizmus a nezapáchá. Netvoří solí, které vážou vodu. Použití v domácnosti i průmyslu. Přípravek proti plísni Fungispray bezchlorový ošetří různé materiály, nábytek i textilie. Nově s vůní avokádo.

 • Sleva 0% 
  25 ,- Kč

  Štětec plochý KLASIK EXTRA 2“ (50mm)

  Štětec plochý o velikosti 2“ (50 mm). Určený k nenáročným profesionálním a veškerým hobby aplikacím všech nátěrových hmot. Štětec plochý Klasik EXTRA je vyrobený z přírodní štětiny. Univerzální štětce pro kvalitní a rychlé nanášení syntetických nebo vodouředitelných lazur, laků, barev a také chemických přípravků.

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043