Sanatop Likvid – čištění fasády, dlažby, střech 1l

Sanatop Likvid – čištění fasády, dlažby, střech 1l
 

Sanatop Likvid koncentrát 1:4 přípravek pro čištění fasády, dlažby, střechy s likvidačním účinkem proti řasám, mechu, lišejníkům, plísním. Koncentrovaný produkt k mytí a čištění fasády, zámkové dlažby, čištění střech, zídek a jiných povrchů v exteriéru. Nejnovější složení bez obsahu chloru a těžkých kovů. Aplikační roztok nepoškozuje životní prostředí. Sanatop Likvid ošetří z 1l 50m2 plochy.

 
Doporučená cena bez DPH : 168,- Kč
Doporučená cena s DPH : 203,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 1.10 kg
 
 
 

Sanatop Likvid 1:4 likvidace biologických nečistot při čištění fasád, čištění zámkové dlažby, čištění střech …


Sanatop Likvid Profi nabízí profesionální ochranu proti organickým nečistotám bez použití chloru a těžkých kovů. Určený k čištění fasád, dlažby, střech apod. Jedná se o koncentrovaný nátěr nejnovějšího složení určený do exteriéru.
Zničí více jak 99,99% kontaminace!

 

 

 


Sanatop Likvid je kapalný přípravek ve formě koncentrátu určený především k likvidaci a odstranění mechů, lišejníků, řas, plísní nebo ze stavebních materiálů jako jsou zdi, omítky, beton, střechy apod. Vynikající pro mytí a čištění fasády, čištění střech (střešních tašek), čištění zámkové dlažby a jiných minerálních podkladů. Jako aplikační roztok nepoškozuje životní prostředí. Likvidační nátěr pro čištění Sanatop Likvid nemá bělící účinek!

Ředění vodou v poměru 1:4

Vydatnost z 1 l koncentrátu až 50m2 při 1 aplikaci a ředění 1:4

Doporučení: 1-2 aplikace dle expozice, zatížení a následných povrchových úprav (ideální použití v rozmezí teplot +5 až +25°C)

 

Pracovní postup při čištění fasády, čištění zámkové dlažby, čištění střech apod.

Mech, lišejníky, řasy anebo plísně před aplikací neodstraňujte. Vodou zředěný nátěr Sanatop Likvid (1:4) aplikujte na suchý povrch. Rovnoměrně jej naneste pomocí štětce, válečku nebo postřikovačem do struktury plochy. Ošetřovaný povrch nechte důkladně nasát čistícím likvidačním nátěrem a ponechejte 24 hodin působit. Následně můžete nečistoty mechanicky odstranit kartáčem namočeným v přípravku nebo vysokotlakým čističem. V případě, že dojde ke smytí přípravku z podkladu (oplach anebo déšť) doporučujeme po zaschnutí povrchu znovu aplikovat likvidační nátěr Sanatop Likvid Profi. Tímto zajistíte preventivní účinek na cca 4 týdny, než bude nanesena fasádní barva nebo omítkovina s přídavkem preventivní přísady Sanatop Prevent.

Dále je možné použít ochranu proti graffiti Barbakan anebo hydrofobní nátěr například Repesil Aqua. Čištěná fasáda, dlažba, střecha bude mnohem déle odolnější vůči působení okolních vlivů včetně usazení biologických nečistot.

V případě, že ošetřujete nezakryté plochy není nutné mechanické čištění. Odumřelé části plísní, mechu, lišejníků, řas budou postupně odplaveny při dešti.

Viditelné zbytky mechů, lišejníků, řas, anebo plísní které se nepodařilo z čištěného povrchu mechanicky odstranit jsou neaktivní!


Obecná upozornění: Sanatop Likvid nemíchejte s jinými přípravky. Při kontaktu s lakovanými povrchy doporučujeme odzkoušet na malém skrytém místě. Před aplikací fasádní barvy nebo omítkoviny si ověřte, že nebude ovlivněna přídržnost k podkladu. Jako aplikační roztok nepoškozuje životní prostředí. Výrobce ani dodavatel neručí za škody vzniklé nesprávným použitím přípravku. Prostudujte si dostupnou dokumentaci výrobce a údaje na etiketě. (Přiložené soubory zboží viz níže)


Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupná balení: 1 l, 5 l
 

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

 
 • 324 ,- Kč

  Sanatop Prevent – čištění fasády, dlažby, střech 1l

  Sanatop Prevent přísada pro čištění fasády, dlažby, střech s dlouhodobým preventivním účinkem proti řasám, mechu, lišejníkům, plísním, které se vyskytují na vlhkých místech staveb. Přípravek je především určen jako příměs do stavebních hmot a fasádních barev. Ochrana s prevencí cca 5 let. Sanatop Prevent koncentrát 1:9 – 1:19 ošetří z 1l cca 50m2 plochy v exteriéru.

 • 419 ,- Kč

  Sanatop Prevent FIX – čištění fasády, dlažby, střech 1l

  Sanatop Prevent FIX bezbarvý nátěr – preventivní postřik proti mechu, lišejníkům, řasám, plísním a bakteriím v exteriéru. Lze aplikovat dodatečně na staré i nové stavební povrchy, kde zůstává fixován. Určený pro čištění fasád, čištění střech, čištění zámkové dlažby apod. Sanatop Prevent FIX působí dlouhodobě, zpevňuje podklad, zvyšuje hydrofobitu, prodlužuje životnost materiálů. Koncentrát 1:3 ošetří z 1l cca 40m2 plochy.

 • 508 ,- Kč

  Sanatop Likvid HOBBY – čištění dlažby, střech, fasády 5l

  Sanatop Likvid HOBBY aplikační přípravek pro čištění dlažby, střechy, fasády s likvidačním účinkem proti řasám, mechu, lišejníkům, plísním. Lze také použít v exteriéru k ošetření kamene a zahradních okrasných prvků nebo menších ploch z minerálních materiálů. Nejnovější složení bez obsahu chloru a těžkých kovů. Nepoškozuje životní prostředí. Připravený k aplikaci. Sanatop Likvid HOBBY ošetří z 1l cca 10m2 plochy.

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043