Bazénová chemie Laguna Ca 1l

Bazénová chemie Laguna Ca 1l
 

Přípravek bazénové chemie pro stabilizaci minerálů a snížení tvrdosti bazénové vody. Laguna Ca zabraňuje vzniku usazenin a má i významný hygienický příspěvek. Aplikace se doporučuje při napuštění bazénu a dále při každém dopuštění tvrdé vody. Přípravek je slučitelný s chlorovými i bezchlorovými dezinfekčními přípravky.

 

 
Doporučená cena bez DPH : 265,- Kč
Doporučená cena s DPH : 321,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 1.25 kg
 
 
Kategorie:Laguna Ca
 


Laguna Ca, snížení tvrdosti bazénové vody, působí proti tvorbě usazenin a mléčnému zákalu, balení 1 l 

 

Přípravek bazénové chemie Laguna pro stabilizaci minerálů a snížení tvrdosti bazénové vody. Laguna Ca zabraňuje vzniku usazenin a má i významný hygienický příspěvek. Aplikace se doporučuje při napuštění bazénu a dále při každém dopuštění tvrdé vody. Přípravek je slučitelný s chlorovými i bezchlorovými dezinfekčními přípravky.
 

 


 

Laguna Ca je tekutý přípravek pro úpravu a stabilizaci tvrdosti bazénové vody. V případě tvrdé vody (nad 18 °N, německé stupně) zabraňuje vzniku usazenin na stěnách a dně bazénu. Váže na sebe ionty vápníku, hořčíku, železa, manganu na které se dále nabalují nečistoty a omezuje tak vznik vhodného prostředí pro růst bakterií, řas a virů. Výrazně ovlivňuje vlastnosti vody po stránce vzhledu i hygieny.
 

Přípravek Laguna Ca se aplikuje při napuštění bazénu a dále vždy při každém dopouštění.

Dávkování: 25 – 50 ml/m3 vody dle tvrdosti při napuštění bazénu a dále vždy při každém dopouštění bazénu.


Skladovatelnost: 18 měsíců


Dostupná balení: 1 l

 

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

 
 • 115 ,- Kč

  Bazénové příslušenství Laguna bazénový Tester 4v1

  Bazénové příslušenství - bazénový tester 4v1 určený k měření hodnot pH, obsahu celkového i volného chloru a celkové alkalinity v bazénové vodě. Produkt je nabízen jako originální příslušenství řady bazénové chemie Laguna. Bazénový tester pro velmi jednoduché použití - jedná se o papírové proužky.

   

 • 148 ,- Kč

  Bazénová chemie Laguna pH minus 1,5kg

  PH do bazénu na snížení hodnoty pH. Laguna pH minus pomáhá udržet kyselost bazénové vody v ideálním rozmezí pH 6,8 - 7,6 pro optimalizaci působení chlorové dezinfekce a ostatních pomocných přípravků. Přípravek Laguna pH minus se používá při pravidelném provozu bazénu v rámci průběžné údržby (snížení pH). Přípravek Laguna pH minus je slučitelný s chlorovými i bezchlorovými dezinfekčními přípravky.

 • 122 ,- Kč

  Bazénová chemie Laguna pH plus 0,9kg

  PH do bazénu na zvýšení hodnoty pH. Laguna pH plus pomáhá udržet kyselost bazénové vody v ideálním rozmezí pH 6,8 - 7,6 pro optimální působení chlorové dezinfekce a ostatních pomocných přípravků. Přípravek Laguna pH plus s se používá při pravidelném provozu bazénu v rámci průběžné údržby (zvýšení pH). Přípravek Laguna pH plus je slučitelný s chlorovými i bezchlorovými dezinfekčními přípravky.

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043