Pro přidání zboží do seznamu přání se musíte nejdříve registrovat a pak přihlásit.

Bazénová chemie Laguna Quatro tablety 4v1 2,4kg

Bazénová chemie Laguna Quatro tablety 4v1 2,4kg
 

Bazénová chemie Laguna se čtyřmi účinky: dezinfekce, zabrání vzniku řas, odstraní nečistoty flokulací a stabilizuje chlor v bazénu. Laguna Quatro tablety 4v1, multifunkční tablety které zajistí celosezónní průběžnou údržbu bazénové vody za běžných provozních podmínek.

AKCE  Sleva 22% 
 
Původní cena s DPH: 675,-
Sleva: 22.30 %
Doporučená cena bez DPH : 433,57,- Kč
Doporučená cena s DPH : 525,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 2.75 kg
 
 
 


Laguna Quatro tablety 4v1, 200g tableta se čtyřmi účinky, dezinfekce, působí proti tvorbě řas, vyvločkuje nečistoty flokulací, stabilizace chloru,  balení 1 kg


Přípravek Laguna Quatro tablety (200g tableta) je určen k pravidelné dezinfekci bazénové vody s víceúčelovým užitím - dezinfekce, zabrání vzniku řas, flokulace, stabilizace chloru. Přípravek Laguna Quatro tablety zajišťuje dezinfekci bazénové vody pomocí pomalu se uvolňujícího chloru, prevenci proti tvorbě řas, napomáhá odstranění mikroskopických nečistot pomocí flokulace a navíc stabilizuje chlor (oproti obdobnému přípravku Laguna Triplex).

 
 


 

Dávkování: 200 g tableta ošetří asi 30 m3 bazénové vody na 5 – 7 dní. Dávkování do skimmeru anebo plováku.


Složka: Kyselina trichlorisokyanurová, síran měďnatý, síran hlinitý.

 

Skladovatelnost: 24 měsíců

 

Dostupná balení: 1 kg, 2,4 kg, 5 kg, 10 kg 

 

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

 
 • Sleva 0% 
  200 ,- Kč

  Bazénová chemie Laguna Chlor šok 1kg

  Bazénová chemie Laguna určená k rychlé - šokové dezinfekci bazénové vody při pravidelném provoz a také za extrémních podmínek. Laguna Chlor šok účinně likviduje veškeré nežádoucí mikroorganizmy v bazénové vodě. Použití je vhodné ihned po napuštění a následně dle potřeby při pravidelném provozu bazénu. Přípravek Chlor šok má velmi rychlý nástup dezinfekčního účinku.

 • Sleva 0% 
  224 ,- Kč

  Bazénová chemie Laguna Quatro tablety 4v1 1kg

  Bazénová chemie Laguna se čtyřmi účinky: dezinfekce, zabrání vzniku řas, odstraní nečistoty flokulací a stabilizuje chlor v bazénu. Laguna Quatro tablety 4v1, multifunkční tablety které zajistí celosezónní průběžnou údržbu bazénové vody za běžných provozních podmínek.

 • 204 ,- Kč

  Bazénové příslušenství Laguna - Chlorinátor střední

  Chlorinátor střední - bazénové příslušenství Laguna - plovoucí dávkovač bazénové chemie určený pro 1 - 2 tablety. Plovák zajišťuje průběžné dávkování dezinfekčních a multifunkčních tablet bazénové chemie. Chlorinátor umožňuje řízení rychlosti rozpouštění tablet dle aktuální potřeby pomocí nastavitelného otvoru ve spodní části plováku.

 • Sleva 0% 
  357 ,- Kč

  Bazénová chemie Laguna – Multifunkční tablety 6v1 1,6 kg


  Moderní bazénová chemie Laguna s šesti účinky - 200g multifunkční tablety do bazénu 6v1. Spolehlivě působí proti řasám a bakteriím, flokulací vysráží nečistoty, stabilizuje aktivní chlor i tvrdost vody, projasňuje. Jedná se o nejdokonalejší multifunkční tablety do bazénu, ideální pro celoroční údržbu.

 • Sleva 0% 
  554 ,- Kč

  Bazénová chemie Laguna ALG blue 3l

  Prevence a likvidace řas v bazénové vodě ihned po napuštění bazénu a následně při pravidelném provozu – především při častých změnách počasí, vysokých teplotách nebo při vysokém provozním zatížení bazénu. Má výrazné baktericidní účinky. Bazénová chemie Laguna ALG blue je slučitelná s chlorovými i bezchlorovými dezinfekčními přípravky.

 • Sleva 0% 
  77 ,- Kč

  Bazénová chemie Laguna Pool – pH Plus 0,9kg

  Bazénová chemie Laguna Pool – pH Plus. Přípravek pro zvýšení hodnoty bazénové vody. Bazénová chemie Laguna pH Plus pro základní nastavené hodnoty pH ve vašem bazénu. Ideální hodnota pH je důležitá pro správné působení doplňkové bazénové chemie, především dezinfekčních přípravků. Nejlevnější bazénová chemie Laguna – Pool pH Plus! 

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043