Bazénová chemie Laguna - Chlorové tablety 1kg

Bazénová chemie Laguna - Chlorové tablety 1kg
 


Chlorové tablety Laguna - základní dezinfekční bazénová chemie ve formě 200g tablety vhodná pro celosezónní údržbu vody ve všech typech bazénů. Účinně brání tvorbě řas i bakterií a průběžně udržuje vodu čistou. Chlorové tablety Laguna se používají preventivně ihned po předchozí šokové dezinfekci.

 
Doporučená cena bez DPH : 210,- Kč
Doporučená cena s DPH : 254,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 1.20 kg
 
 
 


Chlorové tablety do bazénu, 200g, průběžná celoroční dezinfekce vody, balení 1 kg 

 

Tablety Laguna - základní dezinfekční bazénová chemie vhodná pro celosezónní údržbu vody ve všech typech bazénů. Účinně brání tvorbě všech běžných druhů řas i bakterií a udržuje vodu čistou po stránce estetické i hygienické. Chlorové tablety Laguna se používají jako prevence ihned - následně po napuštění bazénu a počáteční šokové dezinfekci přípravkem Laguna Chlor Šok nebo Laguna Modrý Šíp.

 
  
Návod k použití: Před použitím chlorových dezinfekčních přípravků vždy upravte bazénovou vodu na hodnotu pH 6,8 – 7,6! (Laguna pH minus, Laguna pH plus). Následně udržujte obsah aktivního chloru v rozmezí 0,3 - 0,8 mg/l.
Pro měření doporučujeme Tester Laguna 4 v 1.


Aplikace Chlorových tablet je vhodná následující den po šokové dezinfekci nové bazénové vody do skimmeru nebo plováku. Při zapnutém filtračním zařízení. Tablety se vždy přidávají do vody a nikdy je nevhazujte přímo do bazénu! (mohou způsobit vybělení folie v místě styku)
 

Dávkování: Dle teploty bazénové vody každých 6 – 8 dní 1 – 2 tablety (200 – 400g) na 30 000 (30m3). Doporučujeme 1 tabletu do teploty 25°C a 2 tablety nad 25°C.

Složka: kyselina trichlorisokyanurová


Skladovatelnost: 24 měsíců
 

Dostupná balení: 1 kg

 

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

 
 • 582 ,- Kč

  Bazénová chemie Laguna Chlor šok 2,5kg

  Bazénová chemie Laguna určená k rychlé - šokové dezinfekci bazénové vody při pravidelném provoz a také za extrémních podmínek. Laguna Chlor šok účinně likviduje veškeré nežádoucí mikroorganizmy v bazénové vodě. Použití je vhodné ihned po napuštění a následně dle potřeby při pravidelném provozu bazénu. Přípravek Chlor šok má velmi rychlý nástup dezinfekčního účinku.

 • 313 ,- Kč

  Bazénová chemie Laguna - Chlorové tablety Mini 1kg


  Chlorové tablety Laguna Mini - základní dezinfekční bazénová chemie ve formě 20g tablet vhodná pro celosezónní údržbu vody ve všech typech bazénů, ideální pro menší a dětské bazénky. Účinně brání tvorbě řas i bakterií a průběžně udržuje vodu čistou. Chlorové tablety Laguna Mini se používají preventivně ihned po předchozí šokové dezinfekci. 

 • 180 ,- Kč

  Bazénová chemie Laguna - vločkovací tablety mini 0,5 kg

  Vločkovací tablety Mini 20g - moderní bazénová chemie Laguna. Vločkovač do bazénu je určen k prevenci tvorbě zákalu a také k odstranění již vzniklých nečistot v bazénové vodě jejich vyvločkováním. Pomocí pískové filtrace dojde následně k dokonalému pročištění. Výhodné řešení zejména při vysokém provozním zatížení bazénu.

 • 1 405 ,- Kč

  Bazénová chemie Laguna Triplex tablety 3v1 5kg

  Bazénová chemie Laguna s trojím účinkem: dezinfekce, zabrání vzniku řas, odstraní nečistoty flokulací, vyvločkováním. Laguna Triplex tablety 3v1 je přípravek multifunkčního využití který zajistí základní průběžnou údržbu bazénové vody za běžných provozních podmínek.

 • 482 ,- Kč

  Bazénová chemie Laguna Pool – Chlor Start (chlor šok) 2,2kg

  Bazénová chemie Laguna Pool - Chlor Start je určena jako startovací a šoková tj. velmi rychlá dezinfekce bazénové vody. (chlor šok) Průběžným dávkováním udrží správnou hodnotu chloru v bazénu a likviduje mikroorganizmy, jako jsou řasy, bakterie, viry atd. Použití do běžných i extrémních podmínek. Nejlevnější bazénová chemie Laguna - Pool Chlor Start! 

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043