Bazénová chemie Laguna - Chlorové tablety Mini 1kg

Bazénová chemie Laguna - Chlorové tablety Mini 1kg
 


Chlorové tablety Laguna Mini - základní dezinfekční bazénová chemie ve formě 20g tablet vhodná pro celosezónní údržbu vody ve všech typech bazénů, ideální pro menší a dětské bazénky. Účinně brání tvorbě řas i bakterií a průběžně udržuje vodu čistou. Chlorové tablety Laguna Mini se používají preventivně ihned po předchozí šokové dezinfekci. 

 
Doporučená cena bez DPH : 259,- Kč
Doporučená cena s DPH : 313,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 1.20 kg
 
 
 


Chlorové minitablety do bazénu, 20g, průběžná celoroční dezinfekce vody, balení 1 kg

 

Tablety Laguna Mini - základní dezinfekční bazénová chemie vhodná pro celosezónní údržbu vody ve všech typech bazénů, zvláště pak pro menší a dětské bazénky. Účinně brání tvorbě všech běžných druhů řas i bakterií a udržuje vodu čistou po stránce estetické i hygienické. Chlorové tablety Laguna mini se používají jako prevence ihned - následně po napuštění bazénu a počáteční šokové dezinfekci přípravkem Laguna Chlor Šok nebo Laguna Modrý Šíp.

 
 


 

Návod k použití: Před použitím chlorových dezinfekčních přípravků vždy upravte bazénovou vodu na hodnotu pH 6,8 – 7,6! (Laguna pH minus, Laguna pH plus). Následně udržujte obsah aktivního chloru v rozmezí 0,3 - 0,8 mg/l.
Pro měření doporučujeme Tester Laguna 4 v 1.

Aplikace Chlorových tablet mini je vhodná následující den po šokové dezinfekci nové bazénové vody do skimmeru nebo plováku. Při zapnutém filtračním zařízení. Tablety se vždy přidávají do vody a nikdy je nevhazujte přímo do bazénu! (mohou způsobit vybělení folie v místě styku)


Dávkování: Dle teploty bazénové vody každých 6 – 8 dní 1 – 2 tablety (20 – 40g) na 2 000 (2m3). Doporučujeme 1 tabletu do teploty 25°C a 2 tablety nad 25°C.

Pro větší bazény doporučujeme produkt Laguna Chlorové tablety (200g).

Složka: kyselina trichlorisokyanurová


Skladovatelnost: 24 měsíců


Dostupná balení: 1 kg

 

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

 
 • 254 ,- Kč

  Bazénová chemie Laguna - Chlorové tablety 1kg


  Chlorové tablety Laguna - základní dezinfekční bazénová chemie ve formě 200g tablety vhodná pro celosezónní údržbu vody ve všech typech bazénů. Účinně brání tvorbě řas i bakterií a průběžně udržuje vodu čistou. Chlorové tablety Laguna se používají preventivně ihned po předchozí šokové dezinfekci.

 • 204 ,- Kč

  Bazénové příslušenství Laguna - Chlorinátor střední

  Chlorinátor střední - bazénové příslušenství Laguna - plovoucí dávkovač bazénové chemie určený pro 1 - 2 tablety. Plovák zajišťuje průběžné dávkování dezinfekčních a multifunkčních tablet bazénové chemie. Chlorinátor umožňuje řízení rychlosti rozpouštění tablet dle aktuální potřeby pomocí nastavitelného otvoru ve spodní části plováku.

 • 330 ,- Kč

  Bazénová chemie Laguna Quatro tablety 4v1 1kg

  Bazénová chemie Laguna se čtyřmi účinky: dezinfekce, zabrání vzniku řas, odstraní nečistoty flokulací a stabilizuje chlor v bazénu. Laguna Quatro tablety 4v1, multifunkční tablety které zajistí celosezónní průběžnou údržbu bazénové vody za běžných provozních podmínek.

 • 2 755 ,- Kč

  Bazénová chemie Laguna Triplex tablety 3v1 10kg

  Bazénová chemie Laguna s trojím účinkem: dezinfekce, zabrání vzniku řas, odstraní nečistoty flokulací, vyvločkováním. Laguna Triplex tablety 3v1 je přípravek multifunkčního využití který zajistí základní průběžnou údržbu bazénové vody za běžných provozních podmínek.

 • 2 099 ,- Kč

  Bazénová chemie Laguna ALG 5l doprodej

  Prevence a likvidace řas v bazénové vodě ihned po napuštění a následně při pravidelném provozu bazénu - především při častých změnách počasí, vysokých teplotách nebo při vysokém provozním zatížení bazénu. Přípravek je velmi šetrný vůči lidskému organizmu. Laguna ALG má navíc baktericidní účinky. Přípravek je slučitelný s chlorovými i bezchlorovými dezinfekčními přípravky bazénové chemie.

 • 434 ,- Kč

  Bezchlorová chemie do bazénu – Laguna OXI tablety 1kg


  Bezchlorová chemie do bazénu - rychlorozpustné 200g tablety do bazénu. Pro šokovou i průběžnou celosezónní dezinfekci vody ve všech typech bazénů. Laguna OXI tablety jsou šetrné vůči lidskému organizmu, účinek založený na bázi kyslíku. Voda nepáchne po chloru, nedráždí oči, sliznice a kůži. Bezchlorová chemie do bazénu kombinovatelná s chemií Laguna.

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043