Bazénová chemie Laguna Triplex tablety Mini 3v1 0,5kg

Bazénová chemie Laguna Triplex tablety Mini 3v1 0,5kg
 

Laguna mini Triplex tablety do bazénu s trojím účinkem: dezinfekce, předcházejí vzniku řas, odstraní nečistoty vyvločkováním. Bazénová chemie Laguna Triplex tablety 3v1, malé 20g multifunkční tablety do bazénu zajistí základní údržbu vody po celou sezónu za běžných provozních podmínek, především menších a dětských bazénků.

 
Doporučená cena bez DPH : 158,- Kč
Doporučená cena s DPH : 191,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 0.50 kg
 
 
 


Laguna Triplex tablety do bazénu se třemi účinky (3v1), minitableta 20g, pro dezinfekci vody, proti řasám, vyvločkuje nečistoty, balení 0,5 kg

 

Mini 20g tablety do bazénu s trojím účinkem. Laguna Triplex tablety mini 3v1 jsou multifunkční tablety do bazénu, které spolehlivě zajistí základní průběžnou údržbu vody v menších bazénech i dětských bazéncích za běžných provozních podmínek. Mini tablety jsou určeny k průběžné dezinfekci bazénové vody pomocí pomalu se uvolňujícího chloru, prevenci proti tvorbě řas a napomáhají odstranit mikroskopické nečistoty flokulací - vločkováním.

 


 

Před použitím chlorových dezinfekčních přípravků vždy upravte bazénovou vodu na hodnotu pH 6,8 – 7,6! (Laguna pH minus, Laguna pH plus). Následně udržujte obsah aktivního chloru v rozmezí 0,3 - 0,8 mg/l. Pro měření doporučujeme Tester Laguna 4v1.


Dávkování: Dle teploty bazénové vody každých 6 – 8 dní 1 – 2 tablety (20 – 40g) na 3 000 (3m3). Doporučujeme 1 tabletu do teploty 25°C a 2 tablety nad 25°C.

Tablety se vždy přidávají do vody a nikdy je nevhazujte přímo do bazénu! (mohou způsobit vybělení folie v místě styku) Dávkování do plováku případně do skimmeru.

Pro větší bazény doporučujeme produkt Laguna Triplex tablety (200g).


Složka: Kyselina trichlorisokyanurová, síran měďnatý, síran hlinitý


Sladovatelnost: 24 měsíců


Dostupná balení: 0.5 kg

 

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

 
 • 123 ,- Kč

  Bazénové příslušenství Laguna - Chlorinátor malý

  Chlorinátor malý - bazénové příslušenství Laguna - plovoucí dávkovač bazénové chemie určený pro 1 tabletu. Plovák zajišťuje průběžné dávkování dezinfekčních a multifunkčních tablet bazénové chemie. Chlorinátor umožňuje řízení rychlosti rozpouštění tablet dle aktuální potřeby pomocí nastavitelného otvoru ve spodní části plováku.
   

 • 362 ,- Kč

  Bazénová chemie Laguna Modrý šíp 1kg

  Bazénová chemie Laguna pro velmi rychlou a účinnou šokovou dezinfekci bazénové vody. Přípravek Laguna Modrý šíp je vhodné použít po napuštění bazénu a především za extrémních provozních podmínek. Díky speciálnímu složení a rychlému úbytku přebytečného chloru lze obnovit koupání krátce po aplikaci.

 • 180 ,- Kč

  Bazénová chemie Laguna - vločkovací tablety mini 0,5 kg

  Vločkovací tablety Mini 20g - moderní bazénová chemie Laguna. Vločkovač do bazénu je určen k prevenci tvorbě zákalu a také k odstranění již vzniklých nečistot v bazénové vodě jejich vyvločkováním. Pomocí pískové filtrace dojde následně k dokonalému pročištění. Výhodné řešení zejména při vysokém provozním zatížení bazénu.

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043