Bazénové příslušenství - bazénový Tester OXI pH/aktivní kyslík

 


Kapkový tester na měření obsahu kyslíku a hodnot pH v bazénové vodě. Tester patří k originálnímu příslušenství kvalitní bezchlorové chemie do bazénu řady Laguna OXI. Balení pro cca 120 měření.

 
Doporučená cena bez DPH : 435,- Kč
Doporučená cena s DPH : 526,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 0.35 kg
 
 
 


Bazénový tester OXI – kapkový, bezchlorová chemie do bazénu, balení cca 120 měření

 

Laguna tester OXI je kapkový tester na měření obsahu kyslíku a hodnot pH v bazénové vodě. Tester jako originální, kvalitní příslušenství řady bezchlorové chemie do bazénu Laguna OXI.
 

 

 


 

Použití: Tester slouží k měření hodnot pH a obsahu aktivního kyslíku v bazénové vodě pomocí činidel, která zbarví vodu do určitého odstínu a porovnáním s barevnou stupnicí se určí naměřená hodnota.

Balení: pro cca 120 měření
 

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

 
 • 434 ,- Kč

  Bezchlorová chemie do bazénu – Laguna OXI tablety 1kg


  Bezchlorová chemie do bazénu - rychlorozpustné 200g tablety do bazénu. Pro šokovou i průběžnou celosezónní dezinfekci vody ve všech typech bazénů. Laguna OXI tablety jsou šetrné vůči lidskému organizmu, účinek založený na bázi kyslíku. Voda nepáchne po chloru, nedráždí oči, sliznice a kůži. Bezchlorová chemie do bazénu kombinovatelná s chemií Laguna.

 • 296 ,- Kč

  Bezchlorová chemie do bazénu – Laguna OXI Junior 1l


  Bezchlorová chemie do bazénu - kyslíková průběžná dezinfekce bazénové vody. Laguna OXI Junior v kapalné formě je ideální kombinací aktivních látek pro dezinfekci bazénové vody. Ošetřená voda nepáchne po chloru, nedráždí oči, sliznice a kůži. Koupání ihned po aplikaci. Bezchlorová chemie do bazénu se doplňuje s přípravky Laguna.

 • 467 ,- Kč

  Bazénové příslušenství Laguna - Vakuový nástavec DE LUXE

  Vysavač - vakuový nástavec DE LUXE - bazénové příslušenství Laguna. Vakuová hlava odstraňující nečistoty ze dna bazénu. Po stranách vybavená kartáčem pro maximálně efektivní údržbu bazénu.

 • 444 ,- Kč

  Bezchlorová chemie do bazénu – Laguna OXI Mini tablety 1kg


  Bezchlorová chemie do bazénu - rychlorozpustné 20g Mini tablety do bazénu. Pro šokovou i průběžnou celosezónní dezinfekci vody ve všech typech bazénů. Laguna OXI tablety jsou šetrné vůči lidskému organizmu, účinek na bázi kyslíku. Voda nepáchne po chloru, nedráždí oči, sliznice a kůži. Bezchlorová chemie do bazénu kombinovatelná s produkty Laguna.

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043