Bezchlorová chemie do bazénu – Laguna OXI Junior 1l

 


Bezchlorová chemie do bazénu - kyslíková průběžná dezinfekce bazénové vody. Laguna OXI Junior v kapalné formě je ideální kombinací aktivních látek pro dezinfekci bazénové vody. Ošetřená voda nepáchne po chloru, nedráždí oči, sliznice a kůži. Koupání ihned po aplikaci. Bezchlorová chemie do bazénu se doplňuje s přípravky Laguna.

 
Doporučená cena bez DPH : 245,- Kč
Doporučená cena s DPH : 296,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 1.15 kg
 
 
 


Bezchlorová chemie do bazénu v kapalné formě, k průběžné dezinfekci na bázi kyslíku a stříbra, balení 1l
 

•  Doporučujeme dopravu Toptrans nebo osobní odběr!
•  Nezasíláme na Slovensko!
 

Laguna OXI Junior je kapalný přípravek vhodný pro všechny bazény (i dětské) s filtrací i bez filtrace a do vířivých van s výrazným účinkem proti bakteriím, řasám, houbám, plísním, mykobakteriím a virům. Dezinfekční funkce této bezchlorové bazénové chemie OXI je založena na bázi synergického účinku peroxidu vodíku a stopového množství stříbra. Ošetřená voda nepáchne po chloru, nedráždí oči, sliznice a kůži, což jsou značné výhody proti chlorovým přípravkům.

 


 

Návod k použití: Po napuštění bazénu nejprve upravte hodnotu pH vody na 6,8 - 7,6 přípravkem Laguna pH plus / Laguna pH minus. Potřebné množství Laguny OXI Junior přidejte přímo do bazénu. Ošetření provádějte bez přítomnosti osob v bazénu, koupat se je možno ihned po krátkém promíchání bazénové vody. Koncentrace aktivního kyslíku musí být udržována v rozmezí 5 -10 mg/l vody. Dezinfekce tímto způsobem se provádí 1-2x týdně dle zatížení bazénu. Pro udržení kvality vody je nutné pravidelně kontrolovat a regulovat hodnotu pH a obsah aktivního kyslíku. Kontrolu provádějte pomocí testeru Laguna OXI - pH/aktivní kyslík.


Dávkování: Dávkou 750 ml Laguny OXI junior na 10 m3 (10 000 l) vody se do bazénové vody vpraví cca 8 mg peroxidu vodíku (cca 7,5 mg aktivního kyslíku) /l vody.

Upozornění: V koncentrovaném stavu nemíchejte s jinými přípravky. Při manipulaci nepoužívejte kovové předměty, dochází k rozkladu přípravku. V koncentrovaném stavu možný slabý bělící účinek. Neprovádějte chlorovou dezinfekci současně s kyslíkovou. Výrobce ani dodavatel neručí za škody způsobené nesprávným použitím přípravku.


Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupná balení: 0,5l, 1l

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 

Přiložené soubory zboží:

file Bezpečnostní list  

file Technický list  

 

 
 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043