Bezchlorová chemie do bazénu – Laguna OXI Mini tablety 1kg

Bezchlorová chemie do bazénu – Laguna OXI Mini tablety 1kg
 


Bezchlorová chemie do bazénu - rychlorozpustné 20g Mini tablety do bazénu. Pro šokovou i průběžnou celosezónní dezinfekci vody ve všech typech bazénů. Laguna OXI tablety jsou šetrné vůči lidskému organizmu, účinek na bázi kyslíku. Voda nepáchne po chloru, nedráždí oči, sliznice a kůži. Bezchlorová chemie do bazénu kombinovatelná s produkty Laguna.

NOVINKA  AKCE  Sleva 25% 
 
Původní cena s DPH: 415,-
Sleva: 24.78 %
Doporučená cena bez DPH : 258,- Kč
Doporučená cena s DPH : 312,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 1.10 kg
 
 
 


Bezchlorová chemie do bazénu, rychlorozpustná MINI tableta 20g, pro šokovou i průběžnou dezinfekci na bázi kyslíku, balení 1 kg

 


Laguna OXI MINI tablety slouží jako bezchlorový dezinfekční přípravek ve formě rychlorozpustné 20g tablety pro celosezónní údržbu vody ve všech typech bazénů.

 

 


 

Návod k použití: Tablety Laguna OXI dávkujte skimmerem, plovákem nebo jiným dávkovačem při zapnutém filtračním zařízení. Je nutné udržovat obsah volného kyslíku v rozmezí 8 – 15 mg/l a pH v rozmezí 6,8 – 7,6. Obsah volného kyslíku a hodnotu pH kontrolujte 1 – 2 x týdně pomocí testeru Laguna OXI - pH/aktivní kyslík.

Pro zachování křišťálově čisté vody a to zejména při vyšších teplotách nad 23°C, lze přidávat proti řasám přípravek Laguna ALG – ALG Blue, případně další doplňkovou chemii Laguna.


Dávkování: šoková - počáteční dávka 2 tablety na 800 – 1000l, běžná dávka 1 tableta na 800 – 1000l vody.

Upozornění: Přímý kontakt s folií může způsobit její vybělení. Nevhazujte tablety přímo do bazénu! Neprovádějte chlorovou dezinfekci současně s kyslíkovou.


Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupná balení: 1kg

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 

Přiložené soubory zboží:

file Bezpečnostní list  

 

 
 • Sleva 0% 
  309 ,- Kč

  Bezchlorová chemie do bazénu – Laguna OXI tablety 1kg


  Bezchlorová chemie do bazénu - rychlorozpustné 200g tablety do bazénu. Pro šokovou i průběžnou celosezónní dezinfekci vody ve všech typech bazénů. Laguna OXI tablety jsou šetrné vůči lidskému organizmu, účinek založený na bázi kyslíku. Voda nepáchne po chloru, nedráždí oči, sliznice a kůži. Bezchlorová chemie do bazénu kombinovatelná s chemií Laguna.

 • Sleva 0% 
  406 ,- Kč

  Bazénové příslušenství - bazénový Tester OXI pH/aktivní kyslík


  Kapkový tester na měření obsahu kyslíku a hodnot pH v bazénové vodě. Tester patří k originálnímu příslušenství kvalitní bezchlorové chemie do bazénu řady Laguna OXI. Balení pro cca 120 měření.

 • Sleva 0% 
  89 ,- Kč

  Bazénové příslušenství Laguna bazénový Tester 4v1

  Bazénové příslušenství - bazénový tester 4v1 určený k měření hodnot pH, obsahu celkového i volného chloru a celkové alkalinity v bazénové vodě. Produkt je nabízen jako originální příslušenství řady bazénové chemie Laguna. Bazénový tester pro velmi jednoduché použití - jedná se o papírové proužky.

   

 • Sleva 0% 
  149 ,- Kč

  Bezchlorová chemie do bazénu – Laguna OXI Junior 0,5l


  Bezchlorová chemie do bazénu - kyslíková průběžná dezinfekce bazénové vody. Laguna OXI Junior v kapalné formě je ideální kombinací aktivních látek pro dezinfekci bazénové vody. Ošetřená voda nepáchne po chloru, nedráždí oči, sliznice a kůži. Koupání ihned po aplikaci. Bezchlorová chemie do bazénu se doplňuje s přípravky Laguna.

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043