Bezchlorová chemie do bazénu – Laguna OXI Mini tablety 1kg

Bezchlorová chemie do bazénu – Laguna OXI Mini tablety 1kg
 


Bezchlorová chemie do bazénu - rychlorozpustné 20g Mini tablety do bazénu. Pro šokovou i průběžnou celosezónní dezinfekci vody ve všech typech bazénů. Laguna OXI tablety jsou šetrné vůči lidskému organizmu, účinek na bázi kyslíku. Voda nepáchne po chloru, nedráždí oči, sliznice a kůži. Bezchlorová chemie do bazénu kombinovatelná s produkty Laguna.

 
Doporučená cena bez DPH : 367,- Kč
Doporučená cena s DPH : 444,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 1.10 kg
 
 
 


Bezchlorová chemie do bazénu, rychlorozpustná MINI tableta 20g, pro šokovou i průběžnou dezinfekci na bázi kyslíku, balení 1 kg

 


Laguna OXI MINI tablety slouží jako bezchlorový dezinfekční přípravek ve formě rychlorozpustné 20g tablety pro celosezónní údržbu vody ve všech typech bazénů.

 

 


 

Návod k použití: Tablety Laguna OXI dávkujte skimmerem, plovákem nebo jiným dávkovačem při zapnutém filtračním zařízení. Je nutné udržovat obsah volného kyslíku v rozmezí 8 – 15 mg/l a pH v rozmezí 6,8 – 7,6. Obsah volného kyslíku a hodnotu pH kontrolujte 1 – 2 x týdně pomocí testeru Laguna OXI - pH/aktivní kyslík.

Pro zachování křišťálově čisté vody a to zejména při vyšších teplotách nad 23°C, lze přidávat proti řasám přípravek Laguna ALG – ALG Blue, případně další doplňkovou chemii Laguna.


Dávkování: šoková - počáteční dávka 2 tablety na 800 – 1000l, běžná dávka 1 tableta na 800 – 1000l vody.

Upozornění: Přímý kontakt s folií může způsobit její vybělení. Nevhazujte tablety přímo do bazénu! Neprovádějte chlorovou dezinfekci současně s kyslíkovou.


Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupná balení: 1kg

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 

Přiložené soubory zboží:

file Bezpečnostní list  

 

 
 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043