Čmelíkostop Rebel proti čmelíkům 500ml spray

Čmelíkostop Rebel proti čmelíkům 500ml spray
 

Čmelíkostop Rebel proti čmelíkům je osvědčený přípravek proti hmyzu - zevním parazitům drůbeže a holubů. Rebel spolehlivě likviduje dospělý hmyz i vývojová stadia čímž významně zlepšuje ekonomiku chovu. Přípravek je určen pro použití v drůbežárnách, kurnících, holubnících apod. Díky svému složení a jednoduché aplikaci jepřípravek zvláště vhodný k hobby a maloplošnému použití. Ošetří cca 3,5 - 5 m2. 

 
Doporučená cena bez DPH : 137,- Kč
Doporučená cena s DPH : 166,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 0.55 kg
 
 
 

Rebel proti čmelíkům - Čmelíkostop, především pro hobby využití, balení 500 ml 

 

Čmelíkostop Rebel proti čmelíkům je osvědčený přípravek proti hmyzu - zevním parazitům drůbeže a holubů. Rebel proti čmelíkům likviduje dospělý hmyz i vývojová stadia čímž významně zlepšuje ekonomiku chovu. Přípravek je určen pro použití v drůbežárnách, kurnících, holubnících apod. Díky svému složení a jednoduché aplikaci je přípravek zvláště vhodný k hobby použití.

 

 

 Insekticidní přípravek, určený k hubení čmelíků v drůbežárnách, kurnících, holubnících a jiných prostorách. Hubí dospělý hmyz i jeho vývojová stadia. Rebel proti čmelíkům příznivě ovlivňuje zdravotní stav chovaných jedinců což má výrazný pozitivní vliv na celkovou ekonomiku chovu.

Spotřeba přípravku je 1 litr na 7 - 10 m2 chovné plochy, tj balení ošetří 3,5 - 5 m2. Při slabém zamoření je vhodné aplikovat postřik každých 6 měsíců, při silném zamoření postřik opakujeme po 3 měsících. Neaplikovat na potravinová zvířata!

Obsahuje: piperonyl butoxid, fenoxycarb, deltamethrin...

Skladovatelnost: 18 měsíců

Dostupná balení: 250 ml, 500 ml, 5 l

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

 
 • 88 ,- Kč

  Rebel k hubení lezoucího hmyzu 250 ml SPRAY

  Přípravek určený především proti hmyzu lezoucímu - včetně všech druhů mravenců, švábů, rybenek, blech, škvorů, sviněk, molů apod. Likvidace hmyzu. Hubí veškerý lezoucí hmyz, pronikající do obytných a užitných prostor. Rebel spolehlivě působí až 4 týdny! Rebel nezapáchá a jeho aktivní složky nezatěžují životní prostředí, rozkládají se na neškodné produkty. Použití vhodné pro hotely, ubytovny, domácnosti, výrobní a technické provozovny apod. 

 • 924 ,- Kč

  Přípravek proti hmyzu BUCH-MUCH 5l

  BUCH MUCH je nový kapalný přípravek proti hmyzu - lezoucímu i létajícímu.  Spolehlivě likviduje veškerý hmyz pronikající do obytných prostor. Bez zápachu působí jako dotykový jed s dlouhodobou účinností a to až 4 týdny. Přípravek proti hmyzu BUCH MUCH hubí mouchy, komáry, vosy, šváby, mravence, moly, rybenky, sviňky atd. Aplikace formou postřikovače. Nástupce přípravku REBEL k hubení hmyzu!

 • 962 ,- Kč

  Rebel k hubení lezoucího hmyzu 5 l

  Přípravek určený především proti hmyzu lezoucímu - včetně všech druhů mravenců, blech, škvorů, sviněk, molů apod. Likvidace hmyzu. Hubí veškerý lezoucí hmyz, pronikající do obytných a užitných prostor. Rebel působí až 4 týdny! Rebel nezapáchá a jeho aktivní složky nezatěžují životní prostředí, rozkládají se na neškodné produkty. Použití pro hotely, domácnosti, výrobní a technické provozovny apod. 

 • 104 ,- Kč

  Čmelíkostop Rebel proti čmelíkům 250ml spray

  Čmelíkostop Rebel proti čmelíkům je osvědčený přípravek proti hmyzu - zevním parazitům drůbeže a holubů. Rebel spolehlivě likviduje dospělý hmyz i vývojová stadia čímž významně zlepšuje ekonomiku chovu. Přípravek je určen pro použití v drůbežárnách, kurnících, holubnících apod. Díky svému složení a jednoduché aplikaci jepřípravek zvláště vhodný k hobby a maloplošnému použití. Ošetří cca 1,5 - 2,5 m2. 

 • 9 555 ,- Kč

  Rebel proti čmelíkům koncentrát 1l

  Hubení čmelíků pomocí profesionálního vysoce koncentrovaného přípravku Rebel. Dlouhodobý účinek proti čmelíkům u drůbeže, holubů i okrasného ptactva. Spolehlivě likviduje dospělý hmyz i vývojová stadia, zlepšuje ekonomiku průmyslového chovu. Přípravek je určen pro použití v drůbežárnách, kurnících, holubnících apod. pro aplikace ve velkochovech. Čmelící likvidace obratem! Zakázková výroba. Ošetří cca 350 m2.

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043