Bazénové příslušenství Laguna bazénový Tester 4v1

Bazénové příslušenství Laguna bazénový Tester 4v1
 

Bazénové příslušenství - bazénový tester 4v1 určený k měření hodnot pH, obsahu celkového i volného chloru a celkové alkalinity v bazénové vodě. Produkt je nabízen jako originální příslušenství řady bazénové chemie Laguna. Bazénový tester pro velmi jednoduché použití - jedná se o papírové proužky.

 

 
Doporučená cena bez DPH : 95,- Kč
Doporučená cena s DPH : 115,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 0.05 kg
 
 
 


Bazénový tester Laguna, pro kompletní měření hodnot bazénové vody, papírové proužky, balení 1 dóza (10 proužků) 

 

Tester určený k měření hodnot pH, obsahu celkového i volného chloru a celkové alkalinity v bazénové vodě. Produkt je nabízen jako originální příslušenství řady bazénové chemie Laguna. Velmi jednoduché použití, spolehlivé měření najednou pomocí jednoho identifikačního proužku. 

 

 


 

Návod k použití: Ponořte proužek do vody, ihned jej vyjměte, nesetřepávejte zbytky vody a po 15 sekundách porovnejte barvu políček s barevnými škálami na etiketě.Dle naměřených hodnot upraví hodnota pH na rozmezí 6,8 - 7,6 přípravky Laguna pH plus nebo Laguna pH minus a obsah chloru na hodnotu 0,1 - 0,5 mg/l přípravky Laguna Chlorové tablety, Laguna Chlor šok nebo Laguna - Triplex, Quatro nebo Multifunkční tablety 6v1.pH - vyjádření kyselosti nebo zásaditosti vody, optimální hodnota pH vody v bazénu se pohybuje v rozmezí od 6,8 do 7,6.

Volný  chlor- hlavní nositel dezinfekčního účinku, eliminuje mikroorganismy, např. bakterie a řasy, doporučená hodnota volného chloru je 0,3 - 0,5 mg/l

Vázaný chlor - část celkového chloru, např. ve formě chloraminů, je nežádoucí formou chloru ve vodě, hodnota vázaného chloru v bazénu by se měla pohybovat max. do 0,3 mg/l.

Vázaný chlor = celkový chlor - volný chlor

Celková alkalinita - představuje souhrn bazických látek rozpuštěných ve vodě, které zabraňují náhlým změnám pH, optimální hodnota celkové alkalinity se pohybuje v rozmezí od 80 do 120 mg/l, má vliv na účinnosti dezinfekce, na úpravu hodnot pH, tvorbu sraženin různých složek z vody a na korozi kovových součástí.


Skladovatelnost: 24 měsíců


Dostupná balení: 10 proužků v dózičce

 

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 

Přiložené soubory zboží:

file Technický list  

 

 
 • 762 ,- Kč

  Laguna Startovací bazénový set - pH minus

  Laguna Startovací bazénový set - kompletní sada bazénové chemie k zahájení sezóny - uvedení bazénu do provozu a následné průběžné údržbě bazénové vody. Cenově zvýhodněný set obsahuje přípravky: Laguna pH minus, Laguna chlor šok, Laguna Triplex, Laguna tester 4v1

 • 362 ,- Kč

  Bazénová chemie Laguna Modrý šíp 1kg

  Bazénová chemie Laguna pro velmi rychlou a účinnou šokovou dezinfekci bazénové vody. Přípravek Laguna Modrý šíp je vhodné použít po napuštění bazénu a především za extrémních provozních podmínek. Díky speciálnímu složení a rychlému úbytku přebytečného chloru lze obnovit koupání krátce po aplikaci.

 • 1 405 ,- Kč

  Bazénová chemie Laguna Triplex tablety 3v1 5kg

  Bazénová chemie Laguna s trojím účinkem: dezinfekce, zabrání vzniku řas, odstraní nečistoty flokulací, vyvločkováním. Laguna Triplex tablety 3v1 je přípravek multifunkčního využití který zajistí základní průběžnou údržbu bazénové vody za běžných provozních podmínek.

 • 3 036 ,- Kč

  Bazénová chemie Laguna Quatro tablety 4v1 10 kg

  Bazénová chemie Laguna se čtyřmi účinky: dezinfekce, zabrání vzniku řas, odstraní nečistoty flokulací a stabilizuje chlor v bazénu. Laguna Quatro tablety 4v1, multifunkční tablety které zajistí celosezónní průběžnou údržbu bazénové vody za běžných provozních podmínek.

 • 321 ,- Kč

  Bazénová chemie Laguna Ca 1l

  Přípravek bazénové chemie pro stabilizaci minerálů a snížení tvrdosti bazénové vody. Laguna Ca zabraňuje vzniku usazenin a má i významný hygienický příspěvek. Aplikace se doporučuje při napuštění bazénu a dále při každém dopuštění tvrdé vody. Přípravek je slučitelný s chlorovými i bezchlorovými dezinfekčními přípravky.

   

 • 264 ,- Kč

  Bazénová chemie Laguna Zima - zazimování bazénů 1l

  Bazénová chemie Laguna určená k zazimování bazénů s působností proti tvorbě řas, baktérií a možnému usazování vápníku. Laguna Zima udrží kvalitu bazénové vody mimo sezónu. Přípravek je slučitelný s chlorovými i bezchlorovými dezinfekčními přípravky. Zazimování bazénů levně a jednoduše. 

 • 444 ,- Kč

  Bezchlorová chemie do bazénu – Laguna OXI Mini tablety 1kg


  Bezchlorová chemie do bazénu - rychlorozpustné 20g Mini tablety do bazénu. Pro šokovou i průběžnou celosezónní dezinfekci vody ve všech typech bazénů. Laguna OXI tablety jsou šetrné vůči lidskému organizmu, účinek na bázi kyslíku. Voda nepáchne po chloru, nedráždí oči, sliznice a kůži. Bezchlorová chemie do bazénu kombinovatelná s produkty Laguna.

 • 93 ,- Kč

  Bazénové příslušenství Laguna - Teploměr ECONOMY DOPRODEJ

  Teploměr ECONOMY - ponorný - bazénové příslušenství Laguna. Ponorný teploměr ke zjištění okamžité teploty bazénové vody.

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043