Laguna Startovací bazénový set - pH minus

Laguna Startovací bazénový set
 

Laguna Startovací bazénový set - kompletní sada bazénové chemie k zahájení sezóny - uvedení bazénu do provozu a následné průběžné údržbě bazénové vody. Cenově zvýhodněný set obsahuje přípravky: Laguna pH minus, Laguna chlor šok, Laguna Triplex, Laguna tester 4v1

 
Doporučená cena bez DPH : 630,- Kč
Doporučená cena s DPH : 762,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
 
 
 


Laguna Starovací bazénový set, kompletní sestava bazénové chemie, pH minus pro snížení pH hodnoty vody

 

Sada bazénové chemie k zahájení sezóny - uvedení bazénu do provozu a následné průběžné údržbě bazénové vody. Cenově zvýhodněný set obsahuje přípravky: Laguna pH minus, Laguna chlor šok, Laguna Triplex, Laguna tester 4v1


Laguna startovací set - startovací sada k uvedení bazénu do provozu a k průběžné sezónní údržbě.

 


 

Set obsahuje tyto přípravky:

Laguna pH minus - snižuje hodnotu pH vody. Pomáhá udržet kyselost bazénové vody v ideálním rozmezí pH 6,8 – 7,6 pro optimalizaci působení chlorové dezinfekce a ostatních pomocným přípravků upravujících kvalitu bazénové vody.

Laguna chlor šok - rychlá šoková dezinfekce vody při pravidelném provozu vhodná i jako první startovací dávka. Účinně likviduje veškeré nežádoucí mikroorganizmy v bazénové vodě.

Laguna Triplex tablety – multifunkční přípravek pro dezinfekce bazénové vody, zabrání vzniku řas, odstraní nečistoty flokulací. Zajistí komplexní průběžnou údržbu bazénové vody za běžných provozních podmínek.

Laguna tester pro bazény 4v1- stanovení obsahu volného a celkového chloru, hodnoty pH a celkové alkalinity bazénové vody. Papírové proužky.

 

Skladovatelnost: 18/24 měsíců


Dostupná balení: krabice - set 4 produktů


 

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 

Přiložené soubory zboží:

file Technický list  

 

 
 • 204 ,- Kč

  Bazénové příslušenství Laguna - Chlorinátor střední

  Chlorinátor střední - bazénové příslušenství Laguna - plovoucí dávkovač bazénové chemie určený pro 1 - 2 tablety. Plovák zajišťuje průběžné dávkování dezinfekčních a multifunkčních tablet bazénové chemie. Chlorinátor umožňuje řízení rychlosti rozpouštění tablet dle aktuální potřeby pomocí nastavitelného otvoru ve spodní části plováku.

 • 115 ,- Kč

  Bazénové příslušenství Laguna bazénový Tester 4v1

  Bazénové příslušenství - bazénový tester 4v1 určený k měření hodnot pH, obsahu celkového i volného chloru a celkové alkalinity v bazénové vodě. Produkt je nabízen jako originální příslušenství řady bazénové chemie Laguna. Bazénový tester pro velmi jednoduché použití - jedná se o papírové proužky.

   

 • 734 ,- Kč

  Laguna Startovací bazénový set - pH plus

  Laguna Startovací bazénový set - kompletní sada bazénové chemie k zahájení sezóny a uvedení bazénu do provozu a následné průběžné údržbě bazénové vody. Cenově zvýhodněný set obsahuje přípravky: Laguna pH plus, Laguna chlor šok, Laguna Triplex, Laguna tester 4v1

 • 148 ,- Kč

  Bazénová chemie Laguna pH minus 1,5kg

  PH do bazénu na snížení hodnoty pH. Laguna pH minus pomáhá udržet kyselost bazénové vody v ideálním rozmezí pH 6,8 - 7,6 pro optimalizaci působení chlorové dezinfekce a ostatních pomocných přípravků. Přípravek Laguna pH minus se používá při pravidelném provozu bazénu v rámci průběžné údržby (snížení pH). Přípravek Laguna pH minus je slučitelný s chlorovými i bezchlorovými dezinfekčními přípravky.

 • 362 ,- Kč

  Bazénová chemie Laguna Modrý šíp 1kg

  Bazénová chemie Laguna pro velmi rychlou a účinnou šokovou dezinfekci bazénové vody. Přípravek Laguna Modrý šíp je vhodné použít po napuštění bazénu a především za extrémních provozních podmínek. Díky speciálnímu složení a rychlému úbytku přebytečného chloru lze obnovit koupání krátce po aplikaci.

 • 674 ,- Kč

  Bazénová chemie Laguna Triplex tablety 3v1 2,4kg

  Bazénová chemie Laguna s trojím účinkem: dezinfekce, zabrání vzniku řas, odstraní nečistoty flokulací, vyvločkováním. Laguna Triplex tablety 3v1 je přípravek multifunkčního využití který zajistí základní průběžnou údržbu bazénové vody za běžných provozních podmínek.

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043