Nátěr na beton - barva Ecolor BKH

Nátěr na beton - barva Ecolor BKH
 

Ecolor BKH ochranný nátěr na beton a svislé železobetonové konstrukce. Jednosložková vodouředitelná barva s hydrofobními účinky určená k profi i hobby použití v interiéru i exteriéru staveb v podmínkách s vyššími nároky na ochranu betonu. Paropropustný nátěr na beton omezuje průnik exhalátů čímž účinně zabraňuje destrukci stavebních prvků. Odstíny dle Vašeho požadavku (RAL, NCS, Alfacolor)!

 
Doporučená cena bez DPH : 1 643,- Kč
Doporučená cena s DPH : 1 988,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Katalogové číslo: SCH 38
 
 
 

Nátěr na beton - jednosložková barva na železobeton, betonové konstrukce, vodouředitelná, hydrofobní.

Akrylátová barva Ecolor BKH je vodouředitelná, určená pro vnější finální úpravu betonových, železobetonových prvků a jiných svislých stavebních konstrukcí. Nátěr je paropropustný, hydrofobní, s vyšším difuzním odporem proti průniku COX, NOX a dalších exhalátových sloučenin, které spolu s vodou snižují pH betonu a zapříčiňují jeho karbonataci, ztrátu pevnosti, korozi armatur, a tím i celkovou destrukci betonových konstrukcí. Barva na beton Ecolor BKH je omyvatelná. Vhodné použití pro veškeré betonové nebo železobetonové konstrukce a stavby v exteriéru a interiéru, výrobní haly, dílny, sklady a jiné zátěžové provozy.

 
 


 

Vyrábí se v bázích (A, B, C), které lze tónovat. Výsledná cena konkrétního odstínu závisí na použité bázi a pigmentu. Výchozí hodnoty dle vzorkovníku RAL, ALFACOLOR, NCS2. Požadovaný odstín (číslo dle vzorkovníku) uveďte prosím v poptávce: kohout.group@gmail.com . Obratem Vám budou zaslány cenové a dodací podmínky.

 

   Aktuální nabídka s vyobrazením nejprodávanějších odstínů RAL.

 

Životnost nátěru na beton a železobetonové konstrukce je 15 - 20 let podle zátěže a míry znečištění prostředí.

Příprava povrchu: Betonové povrchy musí být vyzrálé, čisté, zbavené prachu, mastnot a nečistot. Všechny nepřilnavé části odstranit škrábáním, kartáčováním, broušením až na soudržný podklad. Omýt tlakovou vodou s přídavkem saponátu, po omytí opláchnout a nechat zaschnout. Podklad napustit penetračním nátěrem Peneco Extra.

Ředění: Barva má viskozitu seřízenou pro práci válečkem - v případě potřeby možno ředit max. 10 % penetrací Peneco nebo vodou popř. jejich směsí. (k ředění se nesmí používat Peneco Extra)

Aplikace: Válečkem, štětcem, stříkáním. Vodouředitelná barva na beton Ecolor BKH se nanáší ve dvou vrstvách, druhý nátěr se provádí po úplném zaschnutí předchozí vrstvy. Časový interval mezi nátěry je 2 - 4 hodiny v závislosti na klimatických podmínkách. Při teplotě +23°C a 65% relativní vlhkosti vzduchu je nátěr proschlý do 24 hodin. Aplikovat v rozmezí teplot 5 až 30°C.

Spotřeba barvy: cca 0,4 - 0,6 kg/m2 - podle drsnosti podkladu.

Složení: Směs pigmentů a plniv dispergovaných v akrylátové disperzi s přísadou aditiv, hydrofobního a biocidního prostředku – neobsahuje formaldehyd ani těžké kovy

Skladovatelnost: cca 24 měsíců

Dostupné barevné provedení dle požadavku - ALFACOLOR, NCS2, RAL (výroba cca 3-5 dnů, cena dle konkrétního odstínu)

Orientační dostupná balení: 12,6 kg - 13 kg (dle zvoleného odstínu)

Upozornění: Barevné vyobrazení je orientační. Odstíny se mohou od skutečnosti nepatrně lišit v závislosti na nastavení monitoru příp. tiskárny, podkladu aplikace apod. V případě uvedení čísla odstínu dle konkrétního vzorkovníku (RAL, Alfacolor, NCS2 atd.) u barveného zboží by se měl kupující sám přesvědčit, že číslo vzorkovníku odpovídá jeho požadavku. Jedná se o zboží vyráběné na zakázku (upravené na přání zákazníka). Odeslanou objednávkou zákazník bez výhrad souhlasí se zvoleným odstínem zboží dle uvedeného čísla vzorkovníku. Platba - předem, zálohová faktura.

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

 
 • 2 329 ,- Kč

  Nátěr na beton - pružná barva Ecolor BKH Flex

  Ecolor BKH Flex elastický ochranný nátěr na beton, železobetonové prvky a svislé konstrukce. Jednosložková vodouředitelnou barvu s hydrofobními účinky určenou k profi i hobby použití v interiéru nebo exteriéru staveb v podmínkách s vysokými nároky na ochranu betonu. Paropropustný nátěr na beton omezuje průnik exhalátů čímž zabraňuje destrukci stavebních prvků. Odstíny dle Vašeho požadavku (RAL, NCS, Alfacolor)! 

 • Sleva 0% 
  40 ,- Kč

  Štětec plochý KLASIK EXTRA 3“ (76mm)

  Štětec plochý o velikosti 3“ (76 mm). Určený k nenáročným profesionálním a veškerým hobby aplikacím všech nátěrových hmot. Štětec plochý Klasik EXTRA je vyrobený z přírodní štětiny. Univerzální štětce pro kvalitní a rychlé nanášení syntetických nebo vodouředitelných lazur, laků, barev a také chemických přípravků.

 • 1 724 ,- Kč

  Hloubková Penetrace Peneco Nano 10l koncentrát 1:4

  Akrylátová univerzální hloubková penetrace, koncentrát 1:4-6. Penetrační nátěr pod omítkoviny, fasádní barvy, penetrace před malováním, penetrace na beton, sádrokarton. Peneco Nano ve formě přísady zlepšuje vlastnosti malt i betonů. Aplikuje se také jako hyrofobní uzavírací a pohledová vrstva mokrého vzhledu. Koncentrát 10l/cc 250-500m2.

 • 1 176 ,- Kč

  Nátěr na skvrny - Ecolor Block Coat 12 kg

  Ecolor Block Coat je kvalitní izolační nátěr – barva k překrytí skvrn na stěnách a stropech v interiérech. Dobře kryje i původní válečkové malby nebo skvrny po zatečení vody. Izolační nátěr je velmi vhodný k následnému přetření malířskými barvami. Ecolor Block Coat je omyvatelný a jednoduše se aplikuje. Extra bílá barva.

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043