Nátěr na beton - pružná barva Ecolor BKH Flex

Nátěr na beton - pružná barva Ecolor BKH Flex
 

Ecolor BKH Flex elastický ochranný nátěr na beton, železobetonové prvky a svislé konstrukce. Jednosložková vodouředitelnou barvu s hydrofobními účinky určenou k profi i hobby použití v interiéru nebo exteriéru staveb v podmínkách s vysokými nároky na ochranu betonu. Paropropustný nátěr na beton omezuje průnik exhalátů čímž zabraňuje destrukci stavebních prvků. Odstíny dle Vašeho požadavku (RAL, NCS, Alfacolor)! 

 
Doporučená cena bez DPH : 1 936,- Kč
Doporučená cena s DPH : 2 343,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Katalogové číslo: SCH 37
 
 
 

Nátěr na beton - elastická jednosložková barva na železobeton, betonové konstrukce, vodouředitelná, silně hydrofobní.

Akrylátová barva Ecolor BKH Flex je vodouředitelná, určená pro vnější finální úpravu svislých betonových a železobetonových prvků stavebních konstrukcí. Nátěr je paropropustný, hydrofobní, s vyšším difuzním odporem proti průniku COX, NOX a dalších exhalátových sloučenin, které spolu s vodou snižují pH betonu a zapříčiňují jeho karbonataci, ztrátu pevnosti, korozi armatur, a tím i celkovou destrukci konstrukcí. Nátěr na betonové konstrukce Ecolor BKH Flex je vysoce pružný a hydrofóbní i za teplot – 20°C, schopný dlouhodobě překrýt trhliny konstrukce 0,2 mm. Barva na beton je omyvatelná. Vhodné použití pro veškeré betonové nebo železobetonové konstrukce a stavby v exteriéru a interiéru jako mosty, výrobní haly, dílny, sklady a jiné zátěžové provozy.
 


 

Vyrábí se v bázích (A, B, C), které lze tónovat. Výsledná cena konkrétního odstínu závisí na použité bázi a pigmentu. Výchozí hodnoty dle vzorkovníku RAL, ALFACOLOR, NCS2. Požadovaný odstín (číslo dle vzorkovníku) uveďte prosím v poptávce: kohout.group@gmail.com . Obratem Vám budou zaslány cenové a dodací podmínky.

 

   Aktuální nabídka s vyobrazením nejprodávanějších odstínů RAL.

 

Životnost nátěru na beton a železobeton je 15 - 20 let podle zátěže a míry znečištění prostředí.

Příprava povrchu: Betonové povrchy musí být vyzrálé, čisté, zbavené prachu, mastnot a nečistot. Všechny nepřilnavé části odstranit škrábáním, kartáčováním, broušením až na soudržný podklad. Omýt tlakovou vodou s přídavkem saponátu, po omytí opláchnout a nechat zaschnout. Podklad napustit penetračním nátěrem Peneco Extra.

Ředění: Barva má viskozitu seřízenou pro práci válečkem - v případě potřeby možno ředit max. 10 % penetrátoru Peneco nebo vodou popř. jejich směsí. (k ředění se nesmí používat Peneco Extra)

Aplikace: Válečkem, štětcem, stříkáním. Vodouředitelná elastická barva na beton Ecolor BKH Flex se nanáší ve dvou vrstvách, druhý nátěr se provádí po úplném zaschnutí předchozí vrstvy. Časový interval mezi nátěry je 2 - 4 hodiny v závislosti na klimatických podmínkách. Při teplotě +23°C a 65% relativní vlhkosti vzduchu je nátěr proschlý do 24 hodin. Aplikovat v rozmezí teplot 5 až 30°C.

Spotřeba barvy: cca 0,4 - 0,6 kg/m2 - podle drsnosti podkladu.

Složení: Směs pigmentů a plniv dispergovaných v pružné akrylátové disperzi s přísadou aditiv včetně biocidního prostředku – neobsahuje těžké kovy

Skladovatelnost: cca 24 měsíců

Dostupné barevné provedení dle požadavku - ALFACOLOR, NCS2, RAL (výroba cca 3-5 dnů, cena dle konkrétního odstínu)

Orientační dostupná balení: 10,6 kg - 11 kg (dle zvoleného odstínu)


Upozornění: Barevné vyobrazení je orientační. Odstíny se mohou od skutečnosti nepatrně lišit v závislosti na nastavení monitoru příp. tiskárny, podkladu aplikace apod. V případě uvedení čísla odstínu dle konkrétního vzorkovníku (RAL, Alfacolor, NCS2 atd.) u barveného zboží by se měl kupující sám přesvědčit, že číslo vzorkovníku odpovídá jeho požadavku. Jedná se o zboží vyráběné na zakázku (upravené na přání zákazníka). Odeslanou objednávkou zákazník bez výhrad souhlasí se zvoleným odstínem zboží dle uvedeného čísla vzorkovníku. Platba - předem, zálohová faktura.

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

 
 • Sleva 0% 
  129 ,- Kč

  Štětec plochý KLASIK EXTRA / sada 5 ks 1“- 3“

  Štětec plochý v sadě 5 ks o velikosti 1“ - 3“. Určený k nenáročným profesionálním a veškerým hobby aplikacím všech nátěrových hmot. Štětec plochý Klasik EXTRA je vyrobený z přírodní štětiny. Univerzální štětce pro kvalitní a rychlé nanášení syntetických nebo vodouředitelných lazur, laků, barev a také chemických přípravků. (1“, 1,5“, 2“, 2,5“, 3“)

 • Sleva 0% 
  555 ,- Kč

  Peneco K - přísada do betonu a stavební příměs 5l

  Pro zlepšení vlastností stavebních hmot, Peneco K styren-akrylátová přísada do betonu, stavební příměs a penetrační nátěr ve formě koncentrátu. Zušlechťující vlastnosti jsou dány speciálním složením s velmi vysokým obsahem sušiny. Přísada do betonu a stavební příměs nejvyšší kvality. 

 • 1 988 ,- Kč

  Nátěr na beton - barva Ecolor BKH

  Ecolor BKH ochranný nátěr na beton a svislé železobetonové konstrukce. Jednosložková vodouředitelná barva s hydrofobními účinky určená k profi i hobby použití v interiéru i exteriéru staveb v podmínkách s vyššími nároky na ochranu betonu. Paropropustný nátěr na beton omezuje průnik exhalátů čímž účinně zabraňuje destrukci stavebních prvků. Odstíny dle Vašeho požadavku (RAL, NCS, Alfacolor)!

 • 108 ,- Kč

  Fortesil Adhezní můstek 1kg

  Jednosložkový podkladový nátěr bez obsahu rozpouštědel. Adhezní můstek pro aplikace do interiéru i exteriéru na většinu savých i nesavých materiálů. Lze využít jako samostatný zpevňující a hydrofobizační nátěr. Adhezní můstek Fortesil v balení 1kg/cca 5-6m2.

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043