Nátěry na betonové konstrukce

Nátěry na beton na svislé betonové, železobetonové konstrukce a plochy. Barvy na beton - silně hydrofobní a velmi vysokým difuzním odporem proti průniku COX, NOX a dalším exhalátům snižujícím pevnost betonů a zabudovaných armatur. Nátěry jsou deální k profesionálnímu i hobby použití ve firmách - výrobní haly, sklady apod. i domácnostech - sklepy, garáže, skladové prostory, balkóny, terasy, schodiště, chodby apod. Barevné nátěry na betonové konstrukce jsou určeny do interiéru i exteriéru. Jednosložkový systém umožňující jednoduchou aplikaci.

 


Zobrazit položek:
 
 • Nátěr na beton - pružná barva Ecolor BKH Flex

  Ecolor BKH Flex elastický ochranný nátěr na beton, železobetonové prvky a svislé konstrukce. Jednosložková vodouředitelnou barvu s hydrofobními účinky určenou k profi i hobby použití v interiéru nebo exteriéru staveb v podmínkách s vysokými nároky na ochranu betonu. Paropropustný nátěr na beton omezuje průnik exhalátů čímž zabraňuje destrukci stavebních prvků. Odstíny dle Vašeho požadavku (RAL, NCS, Alfacolor)! 

  2 199 ,- Kč
   
 • Nátěr na beton - barva Ecolor BKH

  Ecolor BKH ochranný nátěr na beton a svislé železobetonové konstrukce. Jednosložková vodouředitelná barva s hydrofobními účinky určená k profi i hobby použití v interiéru i exteriéru staveb v podmínkách s vyššími nároky na ochranu betonu. Paropropustný nátěr na beton omezuje průnik exhalátů čímž účinně zabraňuje destrukci stavebních prvků. Odstíny dle Vašeho požadavku (RAL, NCS, Alfacolor)!

  1 692 ,- Kč
   
 KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043