Nejlevnější bazénová chemie

 

Nejlevnější bazénová chemie značky Laguna - Pool. Kompletní sortiment přípravků pro úpravu vody v bazénu. Velmi jednoduché řešení údržby a vynikající kvalita bazénové chemie řady Laguna.  Naše nabídka nejlevnější bazénová chemie je bez kompromisů - Pool!


Používejte přípravky levné bazénové chemie Laguna Pool bezpečně! Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

 


Zobrazit položek:
 
 • Bazénová chemie Laguna Pool – Projasňovač (vločkovač) 0,5l

  Bazénová chemie Laguna Pool - Projasňovač a vločkovač do bazénu. Přípravek slouží k vyvločkování nečistot, čímž se zvýší účinnost filtrace a odstraní se problematický zákal způsobený nejmenšími částicemi. Výsledným efektem je průzračná a jiskřivě čistá bazénová voda. Nejlevnější bazénová chemie Laguna – Pool Projasňovač!

  74 ,- Kč
   
 • Bazénová chemie Laguna Pool – pH Minus 1,35kg

  Bazénová chemie Laguna Pool – pH Minus. Přípravek pro snížení hodnoty bazénové vody. PH Plus nastaví pH ve vašem bazénu na ideální hodnotu, která je důležitá pro správné působení doplňkové bazénové chemie, především dezinfekčních přípravků. Nejlevnější bazénová chemie Laguna – Pool pH Minus!

  111 ,- Kč
   
 • Bazénové příslušenství Laguna Pool - bazénový Tester 4v1

  Bazénová chemie - příslušenství pro jednoduché a přesné měření. Tester 4v1 stanoví hodnotu pH, obsah chloru a celkovou alkalinitu bazénové vody. Papírové identifikační proužky. Nejlevnější bazénová chemie a bazénové příslušenství Laguna – Tester 4v1!

  111 ,- Kč
   
 • Bazénová chemie Laguna Pool - Stop Řasám 1l

  Bazénová chemie v kapalné formě zajistí prevenci většiny druhů řas v bazénové vodě, jejich likvidaci a také zabraňuje množení nežádoucích patogenních bakterií. Přípravek proti řasám lze kombinovat s chlorovou i bezchlorovou dezinfekcí. Nejlevnější bazénová chemie Laguna – Pool Stop Řasám! 

  184 ,- Kč
   
 • Bazénová chemie Laguna Pool – Chlor Start (chlor šok) 0,9kg

  Bazénová chemie Laguna Pool - Chlor Start je určena jako startovací a šoková tj. velmi rychlá dezinfekce bazénové vody. (chlor šok) Průběžným dávkováním udrží správnou hodnotu chloru v bazénu a likviduje mikroorganizmy, jako jsou řasy, bakterie, viry atd. Použití do běžných i extrémních podmínek. Nejlevnější bazénová chemie Laguna - Pool Chlor Start!

  215 ,- Kč
   
 • Bazénová chemie Laguna Pool – Týdenní chlorové tablety 1kg

  Bazénová chemie Laguna Pool - Týdenní chlorové tablety 200g. Určené k celosezónní průběžné dezinfekci bazénové vody. Zabraňuje tvorbě mikroorganizmů (řas, bakterií apod.) za běžného provozu všech typů bazénů. Spotřeba cca 1 tableta týdně. Nejlevnější bazénová chemie Laguna - Pool Týdenní tablety!

  240 ,- Kč
   
 • Bazénová chemie Laguna Pool - Kombi tablety 4v1 1kg

  Bazénová chemie Laguna Pool - Kombi tablety 4v1 (quatro) s multifunkčním účinkem. Kombinovaný přípravek, který zajistí průběžnou dezinfekci bazénové vody, působí proti řasám, vyvločkuje nečistoty a stabilizuje aktivní chlor. Ideální pro celosezónní údržbu. Nejlevnější bazénová chemie Laguna - Pool Kombi tablety!  

  253 ,- Kč
   
 • Bazénová chemie Laguna Pool – pH Minus 4,2kg

  Bazénová chemie Laguna Pool – pH Minus. Přípravek pro snížení hodnoty bazénové vody. PH Plus nastaví pH ve vašem bazénu na ideální hodnotu, která je důležitá pro správné působení doplňkové bazénové chemie, především dezinfekčních přípravků. Nejlevnější bazénová chemie Laguna – Pool pH Minus!

  299 ,- Kč
   
 • Bazénová chemie Laguna Pool – Chlor Start (chlor šok) 2,2kg

  Bazénová chemie Laguna Pool - Chlor Start je určena jako startovací a šoková tj. velmi rychlá dezinfekce bazénové vody. (chlor šok) Průběžným dávkováním udrží správnou hodnotu chloru v bazénu a likviduje mikroorganizmy, jako jsou řasy, bakterie, viry atd. Použití do běžných i extrémních podmínek. Nejlevnější bazénová chemie Laguna - Pool Chlor Start! 

  482 ,- Kč
   
 • Bazénová chemie Laguna Pool - Kombi tablety 4v1 2,2kg

  Bazénová chemie Laguna Pool - Kombi tablety 4v1 (quatro) s multifunkčním účinkem. Kombinovaný přípravek, který zajistí průběžnou dezinfekci bazénové vody, působí proti řasám, vyvločkuje nečistoty a stabilizuje aktivní chlor. Ideální pro celosezónní údržbu. Nejlevnější bazénová chemie Laguna - Pool Kombi tablety!   

  483 ,- Kč
   
 • Bazénová chemie Laguna Pool - Stop Řasám 3l

  Bazénová chemie v kapalné formě zajistí prevenci většiny druhů řas v bazénové vodě, jejich likvidaci a také zabraňuje množení nežádoucích patogenních bakterií. Přípravek proti řasám lze kombinovat s chlorovou i bezchlorovou dezinfekcí. Nejlevnější bazénová chemie Laguna – Pool Stop Řasám! 

  497 ,- Kč
   
 • Bazénová chemie Laguna Pool – pH Plus 0,9kg

  Bazénová chemie Laguna Pool – pH Plus. Přípravek pro zvýšení hodnoty bazénové vody. Bazénová chemie Laguna pH Plus pro základní nastavené hodnoty pH ve vašem bazénu. Ideální hodnota pH je důležitá pro správné působení doplňkové bazénové chemie, především dezinfekčních přípravků. Nejlevnější bazénová chemie Laguna – Pool pH Plus! 

  98 ,- Kč
   
 • Bazénová chemie Laguna Pool – pH Plus 3,2kg

  Bazénová chemie Laguna Pool – pH Plus. Přípravek pro zvýšení hodnoty bazénové vody. Bazénová chemie Laguna pH Plus pro základní nastavené hodnoty pH ve vašem bazénu. Ideální hodnota pH je důležitá pro správné působení doplňkové bazénové chemie, především dezinfekčních přípravků. Nejlevnější bazénová chemie Laguna – Pool pH Plus! 

  303 ,- Kč
   
 KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043