Rebel proti čmelíkům koncentrát 1l

Rebel proti čmelíkům koncentrát 1l
 

Hubení čmelíků pomocí profesionálního vysoce koncentrovaného přípravku Rebel. Dlouhodobý účinek proti čmelíkům u drůbeže, holubů i okrasného ptactva. Spolehlivě likviduje dospělý hmyz i vývojová stadia, zlepšuje ekonomiku průmyslového chovu. Přípravek je určen pro použití v drůbežárnách, kurnících, holubnících apod. pro aplikace ve velkochovech. Čmelící likvidace obratem! Zakázková výroba. Ošetří cca 350 m2.

 
Doporučená cena bez DPH : 7 897,- Kč
Doporučená cena s DPH : 9 555,- Kč
Dostupnost zboží: Zakázková výroba
Hmotnost: 1.15 kg
 
 
 

Rebel proti čmelíkům, koncentrát 1:69, velmi vhodný pro velkochovy a rozsáhlé plochy, balení 1 l 

 

Koncentrovaný insekticidní přípravek, určený k profesionálnímu hubení čmelíků v drůbežárnách, kurnících, holubnících a jiných prostorách. Hubí dospělý hmyz i jeho vývojová stadia. Rebel proti čmelíkům příznivě ovlivňuje zdravotní stav chovaných jedinců což má výrazný pozitivní vliv na celkovou ekonomiku průmyslového velkochovu.Díky své koncentraci a ceně je tento produkt zvláště vhodný k profesionálnímu použití ve velkochovech.

 

 


 

Aplikace postřikem. Přípravek Rebel proti čmelíkům koncentrát se aplikuje po důkladné mechanické očistě jako postřik v ředění 1:69 v nepřítomnosti drůbeže na stěny a zařízení hal a kurníků. Přípravek Rebel smícháme s vodou v poměru 1:69, důkladně zamícháme a vzniklou emulzi aplikujeme pomocí ručních nebo motorových postřikovačů. Během aplikace je vhodné zajistit míchání postřikové emulze. Doporučujeme vystříkat haly a kurníky před každým naskladněním zvířat. Zředěný roztok určený k postřiku lze uchovávat a znovu použít. Doba použitelnosti je cca 12 měsíců.

Spotřeba přípravku: 1 litr koncentrátu ošetří cca 350 m2 chovné plochy.

Při slabém zamoření je vhodné aplikovat postřik každých 6 měsíců, při silném zamoření postřik opakujeme po 3 měsících. Dále je doporučeno přípravek aplikovat před každým naskladněním nových zvířat. Neaplikovat na potravinová zvířata!

Obsahuje: deltamethrin, fenoxycarb, piperonyl butoxid

Skladovatelnost: 18 měsíců

Dostupná balení: 1 l (zakázková výroba), další balení dle požadavku

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 

Přiložené soubory zboží:

file Bezpečnostní list  

file Technický list  

 

 
 • 166 ,- Kč

  Čmelíkostop Rebel proti čmelíkům 500ml spray

  Čmelíkostop Rebel proti čmelíkům je osvědčený přípravek proti hmyzu - zevním parazitům drůbeže a holubů. Rebel spolehlivě likviduje dospělý hmyz i vývojová stadia čímž významně zlepšuje ekonomiku chovu. Přípravek je určen pro použití v drůbežárnách, kurnících, holubnících apod. Díky svému složení a jednoduché aplikaci jepřípravek zvláště vhodný k hobby a maloplošnému použití. Ošetří cca 3,5 - 5 m2. 

 • 987 ,- Kč

  Čmelíkostop Rebel proti čmelíkům 5l

  Čmelíkostop Rebel proti čmelíkům je osvědčený přípravek proti hmyzu - zevním parazitům drůbeže a holubů. Rebel spolehlivě likviduje dospělý hmyz i vývojová stadia čímž významně zlepšuje ekonomiku chovu. Přípravek je určen pro použití v drůbežárnách, kurnících, holubnících apod. Díky svému složení a jednoduché aplikaci jepřípravek zvláště vhodný k maloplošnému i velkoplošnému použití. Ošetří cca 35 - 50 m2. 

 • 126 ,- Kč

  Rebel k hubení lezoucího hmyzu 500 ml SPRAY

  Přípravek určený především proti hmyzu lezoucímu - včetně všech druhů mravenců, blech, škvorů, sviněk, molů apod. Likvidace hmyzu. Hubí veškerý lezoucí hmyz, pronikající do obytných a užitných prostor. Rebel působí až 4 týdny! Rebel nezapáchá a jeho aktivní složky nezatěžují životní prostředí, rozkládají se na neškodné produkty. Použití pro hotely, domácnosti, výrobní a technické provozovny apod. 

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043