Sanatop Likvid Profi nátěr proti plísni v exteriéru 5l

Sanatop Likvid Profi nátěr proti plísni v exteriéru 5l
 

Sanatop Likvid Profi koncentrát 1:9 - 1:19 profesionální likvidační nátěr proti plísni, mechu v exteriéru staveb. Extra silný produkt je vhodný k mytí a čištění fasády, zámkové dlažby, čištění střech, zídek a jiných minerálních povrchů. Nátěr proti plísni nejnovějšího složení s velmi intenzivním účinkem, neobsahuje chlor ani těžké kovy. Aplikační roztok nepoškozuje životní prostředí. Sanatop Likvid Profi ošetří z 1l cca 100 - 200m2.

 
Doporučená cena bez DPH : 723,- Kč
Doporučená cena s DPH : 875,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 5.20 kg
 
 
 

Sanatop Likvid Profi 1:9 – 1:19 likvidační nátěr proti plísni, mechu na střeše, řasám na zdi a fasádě, dlažbě…
 

•  Doporučujeme dopravu Toptrans nebo osobní odběr!
•  Nezasíláme na Slovensko!
 

Sanatop Likvid Profi nabízí profesionální ochranu proti organickým nečistotám bez použití chloru a těžkých kovů. Jedná se o velmi koncentrovaný nátěr určený do exteriéru.
Zničí více jak 99,99% kontaminace!
 

Sanatop Likvid Profi je kapalný nátěr ve formě vysokého koncentrátu určený především k likvidaci plísní, odstranění mechů, lišejníků, řas nebo bakterií ze stavebních materiálů jako jsou zdi, omítky, beton, střechy apod. Vynikající pro mytí a čištění fasády, čištění střech (střešních tašek), čištění zámkové dlažby a jiných minerálních podkladů. Jako aplikační roztok nepoškozuje životní prostředí.
Nátěr proti plísni Sanatop Likvid Profi nemá bělící účinek!

Ředění vodou v poměru 1:9 až 1:19

Vydatnost dle zvoleného pracovního postupu a kontaminace plochy:
z 1 l koncentrátu až 100m2 při 1 aplikaci a ředění 1:9
z 1 l koncentrátu až 200m2 při 1 aplikaci a ředění 1:19

Doporučení: 1-2 aplikace dle expozice, zatížení a následných povrchových úprav (ideální použití v rozmezí teplot +5 až +25°C)

 

Pracovní postup bez použití tlakové vody nebo pro velmi kontaminované plochy
(ředění 1:9)

Plíseň, mech, lišejníky, řasy před aplikací neodstraňujte. Vodou zředěný nátěr Sanatop Likvid Profi (1:9) aplikujte na suchý povrch. Rovnoměrně jej naneste pomocí štětce, válečku nebo postřikovačem do struktury plochy. Ošetřovaný povrch nechte důkladně nasát nátěrem proti plísni a ponechejte 24 hodin působit. Následně můžete nečistoty mechanicky odstranit kartáčem namočeným v přípravku nebo vysokotlakým čističem. V případě, že dojde ke smytí přípravku z podkladu (oplach anebo déšť) doporučujeme po zaschnutí povrchu znovu aplikovat likvidační nátěr proti plísni Sanatop Likvid Profi. Tímto zajistíte preventivní účinek na cca 4 týdny, než bude nanesena fasádní barva nebo omítkovina s přídavkem preventivní přísady Sanatop Prevent.

Dále je možné použít ochranu proti graffiti Barbakan anebo hydrofobní nátěr například Repesil Aqua.

V případě, že ošetřujete nezakryté plochy není nutné následné mechanické čištění. Odumřelé části mechu, lišejníků, řas případně plísní budou postupně odplaveny při dešti.


Pracovní postup mytí s použitím tlakové vody nebo pro méně kontaminované plochy
(ředění 1:19)

Plíseň, mech, lišejníky, řasy před aplikací odstraňte z čištěné plochy tlakovou vodou (wap) případně kartáčem, je možné použít i vhodný tenzid. Odstraňujte vždy za vlhka, aby se spory nemohly šířit do okolí. Nikdy neodstraňujte kontaminaci bez použití vody nebo mycího přípravku. Po omytí vodou a zaschnutí aplikujte naředěný likvidační nátěr proti plísni Sanatop Likvid Profi (1:19). Přípravek nechte působit 24 hod, čímž bude zaručena likvidace plísní, mechů, řas a bakterií na sanovaném povrchu. Aplikaci lze opakovat. Následně je možné ošetřit povrch preventivním přípravkem proti plísni Sanatop Prevent nebo fasádní barvou či omítkovinou s přídavkem tohoto přípravku.


Viditelné zbytky plísní, mechů, lišejníků řas, které se nepodařilo z ošetřeného povrchu mechanicky odstranit jsou neaktivní!


Obecná upozornění: Sanatop Likvid Profi nemíchejte s jinými přípravky. Při kontaktu s lakovanými povrchy doporučujeme odzkoušet na malém skrytém místě. Před aplikací fasádní barvy nebo omítkoviny si ověřte, že nebude ovlivněna přídržnost k podkladu. Jako aplikační roztok nepoškozuje životní prostředí. Výrobce ani dodavatel neručí za škody vzniklé nesprávným použitím přípravku. Prostudujte si dostupnou dokumentaci výrobce a údaje na etiketě. (Přiložené soubory zboží viz níže)


Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupná balení: 1 l, 5 l
 

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

 
 • 98 ,- Kč

  Fungispray bezchlorový přípravek proti plísni 0,75l avokádo

  Fungispray bezchlorový přípravek proti plísni - moderní, bez obsahu chloru určený na likvidaci plísní. Ideální do interieru. Fungispray má výrazný likvidační, dlouhodobý účinek, méně zatěžuje lidský organizmus a nezapáchá. Netvoří solí, které vážou vodu. Použití v domácnosti i průmyslu. Přípravek proti plísni Fungispray bezchlorový ošetří různé materiály, nábytek i textilie. Nově s vůní avokádo.

 • 1 629 ,- Kč

  Sanatop Prevent FIX nátěr proti plísni v exteriéru - postřik 5l

  Sanatop Prevent FIX je unikátní přípravek - postřik a nátěr proti plísni, bakteriím, řasám, proti mechu i lišejníkům vyskytujícím se v exteriéru na zdi, fasádě, dlažbě, střeše apod. Bezbarvý koncentrát, lze aplikovat postřikem na hotové stavební povrchy, kde zůstává vázán. Sanatop Prevent FIX chrání proti plísni, zpevňuje podklad, zvyšuje hydrofobitu a prodlužuje životnost materiálů. Koncentrát 1:3 ošetří z 5l cca 200m2 plochy.

 • Sleva 0% 
  40 ,- Kč

  Štětec plochý KLASIK EXTRA 3“ (76mm)

  Štětec plochý o velikosti 3“ (76 mm). Určený k nenáročným profesionálním a veškerým hobby aplikacím všech nátěrových hmot. Štětec plochý Klasik EXTRA je vyrobený z přírodní štětiny. Univerzální štětce pro kvalitní a rychlé nanášení syntetických nebo vodouředitelných lazur, laků, barev a také chemických přípravků.

 • 599 ,- Kč

  Sanatop Likvid nátěr proti plísni v exteriéru 5l

  Sanatop Likvid koncentrát 1:4 likvidační nátěr proti plísni, mechu v exteriéru staveb. Koncentrovaný produkt je vhodný k mytí a čištění fasády, zámkové dlažby, čištění střech, zídek a jiných minerálních stavebních povrchů. Nátěr proti plísni nejnovějšího složení s intenzivním účinkem, neobsahuje chlor ani těžké kovy. Aplikační roztok nepoškozuje životní prostředí. Sanatop Likvid ošetří z 1l až 50m2 plochy.

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043