Sanatop Prevent - čištění fasády, zámkové dlažby, čištění střech

Sanatop Prevent - profesionální preventivní ochrana proti výskytu mechů, lišejníků, řas, plísní a bakterií na minerálních stavebních materiálech. Určený zejména k prevenci čištění fasády i ostatních ploch nebo stavebních prvků. Zamezí opětovnému výskytu biologické kontaminace především u silně exponovaných míst. Sanatop Prevent je koncentrovaný produkt, který se aplikuje jako přísada do stavebních hmot, fasádních barev a nátěrů, injektážně apod. Správnou aplikací zajistí dobu ochrany až 5 let dle použití a expozice. Moderní složení bez chloru a těžkých kovů díky kterému v aplikační formě neškodí životnímu prostředí.

Sanatop Prevent Fix - novinka bezkonkurenčních vlastností. Bezbarvý koncentrovaný nátěr a preventivní postřik, který se aplikuje následně po čištění fasád, střech, čištění zámkové dlažby a jiných ploch. Zůstává fixován v podkladu, dlouhodobě působí proti biotickým škůdcům, zvyšuje hydrofobitu materiálu, zpevňuje a významně prodlužuje jeho životnost. Výhodou je jednoduchá aplikace i skvělá cena.

 

Čištění fasády, čištění střechy i zámkové dlažby lze provádět vemi efektivně a jednoduše!

 


Zobrazit položek:
 
 • Sanatop Prevent FIX – čištění fasády, dlažby, střech 1l

  Sanatop Prevent FIX bezbarvý nátěr – preventivní postřik proti mechu, lišejníkům, řasám, plísním a bakteriím v exteriéru. Lze aplikovat dodatečně na staré i nové stavební povrchy, kde zůstává fixován. Určený pro čištění fasád, čištění střech, čištění zámkové dlažby apod. Sanatop Prevent FIX působí dlouhodobě, zpevňuje podklad, zvyšuje hydrofobitu, prodlužuje životnost materiálů. Koncentrát 1:3 ošetří z 1l cca 40m2 plochy.

  419 ,- Kč
   
 • Sanatop Prevent FIX – čištění fasády, dlažby, střech 5l

  Sanatop Prevent FIX bezbarvý nátěr – preventivní postřik proti mechu, lišejníkům, řasám, plísním a bakteriím v exteriéru. Lze aplikovat dodatečně na staré i nové stavební povrchy, kde zůstává fixován. Určený pro čištění fasád, čištění střech, čištění zámkové dlažby apod. Sanatop Prevent FIX působí dlouhodobě, zpevňuje podklad, zvyšuje hydrofobitu, prodlužuje životnost materiálů. Koncentrát 1:3 ošetří z 5l cca 200m2 plochy.

  1 888 ,- Kč
   
 • Sanatop Prevent – čištění fasády, dlažby, střech 1l

  Sanatop Prevent přísada pro čištění fasády, dlažby, střech s dlouhodobým preventivním účinkem proti řasám, mechu, lišejníkům, plísním, které se vyskytují na vlhkých místech staveb. Přípravek je především určen jako příměs do stavebních hmot a fasádních barev. Ochrana s prevencí cca 5 let. Sanatop Prevent koncentrát 1:9 – 1:19 ošetří z 1l cca 50m2 plochy v exteriéru.

  324 ,- Kč
   
 • Sanatop Prevent – čištění fasády, dlažby, střech 5l

  Sanatop Prevent přísada pro čištění fasády, dlažby, střech s dlouhodobým preventivním účinkem proti řasám, mechu, lišejníkům, plísním, které se vyskytují na vlhkých místech staveb. Přípravek je především určen jako příměs do stavebních hmot a fasádních barev. Ochrana s prevencí cca 5 let. Sanatop Prevent koncentrát 1:9 – 1:19 ošetří z 1l cca 50m2 plochy v exteriéru.

  1 136 ,- Kč
   
 KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043