Lignofix I-Profi OH


Lignofix I-Profi OH - lihová modifikace přípravku Lignofix I-Profi koncentrát ve formě aplikačního roztoku, určená především k ochraně historických památkových objektů, konstrukcí a předmětů. Likvidace dřevokazného hmyzu včetně vývojových stadií, následná dlouhodobá preventivní ochrana. Lignofix I-Profi OH je možné využít pro aplikace v zimních měsících a při teplotách výrazně pod +5°C.
 

Nakupujte nejvýhodněji - Lignofix I Profi z přímého obchodního zastoupení výrobce!

 


Zobrazit položek:
 
 • Lignofix I–Profi 0H bezbarvý 0,4kg spray

  Lihový přípravek Lignofix I-Profi určený k ochraně dřeva zejména historických památkových objektů, konstrukcí a předmětů. Profesionální likvidace dřevokazného hmyzu včetně vývojových stadií a následná dlouhodobá prevence. Vhodný pro aplikace v zimních měsících a tam, kde není vhodné zanášet do dřeva vodu. Lignofix I-Profi OH je bezbarvý aplikační roztok. Vydatnost balení 0,4 kg cca 3 m2.

  200 ,- Kč
   
 • Lignofix I–Profi 0H bezbarvý 0,8kg

  Lihový přípravek Lignofix I-Profi určený k ochraně dřeva zejména historických památkových objektů, konstrukcí a předmětů. Profesionální likvidace dřevokazného hmyzu včetně vývojových stadií a následná dlouhodobá prevence. Vhodný pro aplikace v zimních měsících a tam, kde není vhodné zanášet do dřeva vodu. Lignofix I-Profi OH je bezbarvý aplikační roztok. Vydatnost balení 0,8 kg cca 5 m2.

  295 ,- Kč
   
 • Lignofix I–Profi 0H bezbarvý 4kg

  Lihový přípravek Lignofix I-Profi určený k ochraně dřeva zejména historických památkových objektů, konstrukcí a předmětů. Profesionální likvidace dřevokazného hmyzu včetně vývojových stadií a následná dlouhodobá prevence. Vhodný pro aplikace v zimních měsících a tam, kde není vhodné zanášet do dřeva vodu. Lignofix I-Profi OH je bezbarvý aplikační roztok. Vydatnost balení 4 kg cca 25 m2.

  1 291 ,- Kč
   
 KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043