Laguna Chlorové tablety

Chlorové tablety do bazénu slouží k celosezónní dezinfekci vody. Při běžném zatížení bazénu chlorové tablety Laguna udrží vodu dlouhodbě čistou, výrazně potlačují růst řas i bakterií, čímž šetří celkové provozní náklady na údržbu.


Používejte přípravky bazénové chemie Laguna bezpečně! Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.


 


Zobrazit položek:
 
 • NOVINKA  AKCE  Sleva 24% 

  Bazénová chemie Laguna - Chlorové tablety Mini 1kg


  Chlorové tablety Laguna Mini - základní dezinfekční bazénová chemie ve formě 20g tablet vhodná pro celosezónní údržbu vody ve všech typech bazénů, ideální pro menší a dětské bazénky. Účinně brání tvorbě řas i bakterií a průběžně udržuje vodu čistou. Chlorové tablety Laguna Mini se používají preventivně ihned po předchozí šokové dezinfekci. 

  212 ,- Kč
   
 • AKCE  Sleva 23% 

  Bazénová chemie Laguna - Chlorové tablety 1kg


  Chlorové tablety Laguna - základní dezinfekční bazénová chemie ve formě 200g tablety vhodná pro celosezónní údržbu vody ve všech typech bazénů. Účinně brání tvorbě řas i bakterií a průběžně udržuje vodu čistou. Chlorové tablety Laguna se používají preventivně ihned po předchozí šokové dezinfekci.

  173 ,- Kč
   
 KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043